Povídání s ecuádorským šamanem Augustinem Grefou, jeho ženou Míšou a Tomášem Machem o amazoské medicíně, tradičním způsobu života v indiánských komunitách a také o jejich projektu přírodní rezervace v ecuádorské džungli. Natočeno v červnu a srpnu 2012. – Převzato z kanálu GentleGorillaTube na YT.

Další foto a video: www.zivotpostaru.cz/foto-video/


Partner www stránek
KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE

Nadace Život postaru

Co je Život postaru a proč pomoci?

Equador, domorodá vesnice
Equador, domorodá vesnice

Život postaru je občanské sdružení jehož cílem je pomoci ekvádorským indiánům a naší matce Zemi. V samotném srdci ekvádorského pralesa se nachází osada Ruku Kausay (což v jazyce Kečuů znamená „život postaru” nebo také „stará moudrost”). Naskytla se přiležitost odkoupit kus pralesa (45 ha), který je strategický svým umístěním – leží na řece která touto a dalšími osadami protéká a místní domorodci jsou na ní životně závislí. Její znečištění, v případě že by pozemek koupila některá z těžařských společností, by mělo tragické následky pro celou oblast.

Chceme odkoupit tento kus nedotčeného pralesa, vytvořit z něj chráněnou krajinnou oblast a předat jej do správy místním indiánům. Vzhledem k jejich aktuální situaci je cena za pozemek (cca 30 000 dolarů) naprosto nedosažitelná. Pojďme společně pomoci naší planětě Zemi!

Více informací o tom, jak pomoci najdete na www: www.zivotpostaru.cz

3 Komentáře

Život postaru – o amazonské medicíně a šamanech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..