mapa není k dispozici

Datum/čas
09.11.2021
18:00 - 20:30


Síla předků (online večer)

Všichni naši předkové si moc přejí, aby náš život byl naplněný a dobrý, protože my jsme jejich pokračováním, náš život je pokračováním jejich životů. A teď si představte tu obrovskou pyramidu našich předků, táhnoucí se až do pradávných dob, kteří všichni touží po tom, abychom ve svých životech uspěli…  Jak překonat různá rodová nedorozumění a ubížení a na tuto sílu se napojit? Jak ji používat?

Online seminář Síla předků je součástí cyklu Putování za Sílou, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Síla záměru, Držení síly, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Tato setkání budou probíhat v následujících měsících. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na šamanské cesty nebo praktické návody a  své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) i přes mikrofon.

Lektor: Ivo Musil

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Sponzor www stránekJak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.

Cena: Cena za online večer je 500 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 700 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-predku-online-vecer/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/sila-predku-online-seminar/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz/

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..