Lev

Hrdost

Hrdost, ušlechtilost a věrnost, napojení na sluneční božstva, být hrdý na to, kým jste, ovládnout vaše zkušenosti ve váš prospěch, symbol slunce, napojení na energie zlaté a žluté, utajení, střety s nositeli energie hyeny, skupinová dynamika, jednání při výzvách, odvaha, vládnout druhým, rvát když je potřeba.


Partner www stránek
KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE

Samice (Lvice): božstva Měsíce a Slunce, sesterstvo, socializace, podporovat jeden druhého, dávat své dary těm, na kterých vám záleží, pomáhat druhým získat to, co potřebují k přežití, hojení, mají bystré oko a ostrý jazyk, dravá matka.

Samec (Lev), bratrství, dělat to, co máte, abyste se postarali sami o sebe, dělat těžká rozhodnutí, násilí, být těžký k pochopení, putování životem, zvyknout si dělat věci po svém, osamělost.

Obecný popis:

Lev je jednou z velkých masožravých koček, vyskytujících se v Africe, částečně v Indii a Asii. Žijí v různých oblastech od buše po lesnaté oblasti, ale dávají přednost pastvinám. Samce nejlépe poznate podle jejich hřívy (ikdyž někteří samci ji nemají), a samice jsou pravděpodobně nejlépe známy pro jejich společenství a vzájemnou spolupráci při lovu. Lvi se odlišují dle pohlaví (samci jsou větší a mají hřívy) a odlišují se jejich role při lovu. Protože jejich schopnosti koordinovat sofistikované útoky dokážoi ulovit kořist mnohem větší, než oni sami. Lvi se někdy spárují, ale všichni samci prochází kočovným obdobím (které někdy již neskončí), anebo někdy vytvoří skupiny svobodných samců. Všechny lvi jsou považovány za ohrožené druhy a jsou především ohrožování lidmi kvůli lovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..