mapa není k dispozici

Datum/čas
15.05.2021 - 16.05.2021
10:00 - 18:00


Šamanovo srdce (online seminář)

Naše západní kultura je jedinou známou kulturou v historii lidstva, která nepovažuje srdce za sídlo mysli, ale za sídlo emocí. To je jeden z důvodů, proč máme takové problémy jak s emocemi tak i s myslí – rozumem, proč nás tak často „bolí srdce“.

Na semináři budeme putovat ke svému srdci, poznávat ho a léčit. Budeme se učit rozeznávat, co k nám skutečně přichází od něj a co od našich emocí, a vnímat svět „okem srdce“, jak tento nejdůležitější spirituální smysl nazývají severoameričtí Indiáni. Naučíme se také několik způsobů, jak můžeme dosáhnout propojení mysli a srdce neboli stavu “srdeční mysli”. A na závěr nalezneme tři touhy srdce a pokusíme se najít způsob, jak je naplnit.

Jedná se o interaktivní online seminář, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení a praktické návody a  samozřejmě také na vaše dotazy.

Lektor: Ivo Musil

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli v odpoledních hodinách. Seminář bude rozdělený na bloky, mezi kterými budou přestávky, včetně delší polední pauzy na oběd.  Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 14 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 14 dní. Podmínkou pro celodenní semináře je funkční mikrofon i kamera.

Co si připravit: Počítač nebo mobil s připojením k internetu (s mikrofonem a kamerou); pohodlné místo, kde si můžete sednout i lehnout; psací potřeby; svíčku/svíčky, které vydrží hořet po celou dobu semináře; případně pokud máte také buben a chřestidlo.

Cena: Cena za online seminář je 2400 Kč. Cena při platbě do 10. května je 2000 Kč. Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/samanovo-srdce-online-seminar/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/samanovo-srdce-online-seminar/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..