mapa není k dispozici

Datum/čas
28.01.2021
18:00 - 20:30


Indiánský kruh na téma “Ten pravý/Ta pravá” (online večer)

Kdo je pro vás “Ten pravý/Ta pravá”? Pochybujete někdy, jestli jste v tom správném vztahu? Můžete se i ve vztahu s Tím pravým/Tou pravou nepohodnout? Případně kde hledat Toho pravého/Tu pravou, pokud partnera zrovna nemáte? Existuje vůbec ideální partner?  Je to jen chiméra nebo se vyplatí počkat si? Budeme si klást podobné otázky, necháme se vést kruhem, vzájemným sdílením i nasloucháním, abychom uslyšeli a porozuměli, co můžeme udělat pro to, abychom žili ve šťastném partnerství.

indiansky kruhNaslouchat vám a moderovat kruh budou Ivo Musil a jeho žena Marcela Litovová. Kruh bude veden podle pravidel „poradního kruhu“, který je u přírodních národů odpradávna jednoduchým a silným nástrojem pro probouzení kolektivní moudrosti a učení se od sebe navzájem formou sdílení a naslouchání „od srdce k srdci“.

Harmonogram: Online večer probíhá od 18 do (cca) 20:30 hodin.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE).

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Cena: Cena za online večer je 350 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 500 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/indiansky-kruh-na-tema-ten-pravy-ta-prava-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..