První proroctví

Oznamuje konec současného cyklu. Říká, že od roku 1999 po dalších 13 let se každý člověk nachází v jakémsi zrcadlovém sále, aby ve svém nitru objevil mnohorozměrnou bytost…že naše Slunce se točí kolem Alcyone, centrálního slunce Plejád a že obě sluneční soustavy se točí jak v naší mysli, tak ve středu galaxie už 200 miliónů let. Mayové svým pvním proroctvím chtějí otevřít mysl člověka, proto ve svém kalendáři zakódovali klíč ke konečné transformaci, jež by měla nastat v sobotu 22. prosince 2012.

Druhé proroctví

Říká, že odovědi na vše jsou uvnitř člověka, jenž určuje budoucnost svým jednáním a potvrzuje, že lidstvo se nachází v období základního přechodu na nový způsob vnímání vesmíru…

Ukazuje nám dvě cesty: jedna je v porozumění a toleranci, druhá ve strachu a ničení. Z obou se dozvíme potřebné poznatky pro evoluci vědomí. Jsme to my, kdo se musí rozhodnout, kterou z nich si vybere. nebe a peklo se totiž projevují současně.

Druhé proroctví nám říká, že lidstvo přechází do nové éry harmonie, chceme-li ji dosáhnout, musíme se postavit čelem ke svým největším obavám a přijmout obtížnost životních situací, abychom se z nich poučili.

Třetí proroctví

Říká, že bychom si měli být vědomi svého vlivu na planetu, abychom nadále nedělali chyby, které ji ničí, jak se stalo mnohokrát v průběhu dějin…

…že procesy industrializace bez ekologického cítění způsobily velké změny v počasí a peoudění vzduchu.


Sponzor www stránek

Víry energie, které budou čistit povrch Země, jsou projevem nespokojenosti naší planety a elementárních energií, obsažených v jejím nitru.

Čtvrté proroctví

Říká, že člověk musí skoncovat se svým bezohledným chováním, musí se synchronizovat s rytmy přírody a přizpůsobit změnám, které povedou k nastolení míru v celém vesmíru…

…že změny klimatu způsobí tání pólů, jež umožní, aby se půda očistila a znovu zazelenala, což vyvolá velké změny ve fyzickém složení všech kontinentů.

Všechna proroctví se snaží transformovat myšlení člověka, neboť cílem všech procesů, jež vesmír vytváří, je expanze lidstva do celé galaxie poté, co pochopí svou základní propojenost se vším existujícím.

Páté proroctví

Říká, že veškeré systémy založené na strachu ( což je případ i celé naší civilizace), budou změněny současně s planetou a člověkem, aby udělaly místo pro nové bytí v harmonii. Nové časy univerzální harmonie nemohou být založeny na nespravedlivém rozdělení bohatství reprezentovaném penězi, virtuálním bohatstvím a finančními spekulacemi. Úsvit galaxie musí být založen na HLUBOKÉ ÚCTĚ k sobě a na poznání, že vše, co existuje, je součástí nás samých a tudíž represivní aparát je zbytečný.

„Čas bez času“ byl rovněž předpovězen jinými kulturami a náboženstvími. Všechny došly k závěru, že ke konci posledního cyklu nastane transformace kolosálního rozměru s obdobím chaosu, jenž povede k nové fázi vývoje vědomí a k bezprecedentním změnám v člověku.

Šesté proroctví

Říká, že v příštích letech se objeví kometa, jejíž dráha ohrozí samotnou existenci člověka. Mayové viděli v kometách průvodce změn, které uvedou do pohybu současnou rovnováhu tak, aby se určité struktury transformovaly a tím umožnily evoluci kolektivního vědomí, aby všechno právoplatné, všechny okolnosti – i ty negativní – byly postaveny na své místo, neboť jsou ideální pro pochopení smyslu života a pro rozvoj našeho povědomí o stvoření.

Sedmé proroctví

Vypráví o období, kdy naše sluneční soustava opustí noční část cyklu a vstoupí do úsvitu galaxie.

Říká, že po 13. letech od r. 1999 do r. 2012 světlo, vyzařované z centra galaxie, synchronizuje všechny živé bytosti a umožní jim, aby dobrovolně svolily k vnitřní transformaci, jež vytváří novou skutečnost.

…že všichni lidé mají možnost akceptovat nový smysl bytí, tím, že změní a rozbijí svá omezení, budou komunikovat prostřednictvím mysli a dobrovolně najdou stav vnitřního klidu tím, že zvýší životní energie. To povede k tomu, že jejich zásadní energetické frekvence strachu z LÁSKY budou zachyceny a vyjádřeny skrze myšlení, čímž bude nový směr nastolen.

Kategorie: Duchovno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..