Úklid, úklid, úklid, dotahování věcí i nové projekty a spousty sil pro ně.

Tak to přišlo! Po dlouho očekávaném létě, leckdy až s dramatickými výchylkami nahoru a dolu, které šly občas ruku v ruce s teplotními skoky, je to tady. Podzim 2012. Transformační podzim i babí léto. Dostala jsem inspiraci, že bych měla sepsat pár svých postřehů na toto téma, třeba inspirují i někoho dalšího…

Kdy jindy než teď?

Pokud Vám velké výzvy nahánějí hrůzu, je ten správný čas, přestat se jich bát a otevřít se jim naplno. „If not now then when?…“ (jak by řekla Tracy). Čím víc se tento podzim otevřeme, čím více na sobě budeme pracovat, tím víc se nám dostane zpět, mnohonásobně. Začíná být čas, kdy jedna malá změna vyvolává obrovské změny kolem, lavinový efekt. A to je skvělé, možná pro někoho až děsivé, ale s láskou a humorem jde všechno lépe.

Úklid, úklid, úklid

Pokud chceme do svého života přivést něco nového, je nejprve potřeba zbavit se toho starého. Nemůžu si stále jen zařizovat byt novými věcmi, ale taky roztřídit a uvolnit věci staré. Stejná pravidla platí i uvnitř nás. Pokud si přeji na sobě něco změnit, je potřeba vzít koště a pořádně si v sobě zamést. Září nás v tomto podporuje, je čas na podzimní úklid a vnitřní očistu. Nezapomínejte ani na odlehlejší části vašich domovů, i tam se může ukrývat velká část vašeho já, něco, co vám ubírá vaši sílu. Nezapomínejte ani na sebe, očistné kúry, čerpání energie z přírody, čas na své koníčky, přemýšlení o sobě. Pečujte o sebe. Začátek září přináší velkou podporu v našem vnitřním i vnějším úklidu, využijte jí.

Dotahování věcí do konce

Jak obtížné je někdy snažit se věci dotáhnout do konce. Tyto zkoušky nás v září také čekají. Pro netrpělivé lidi dvojnásob. Všechno má svůj správný čas a dokud se nám nepodaří dodělat věc, kterou cítíme, že máme dokončit, nepustí nás to k další. A tak se učme trpělivosti a schopnosti věci dotáhnout. Je to jako s dárkem, nestačí jen vyrobit novou krásnou věc, před předáním obdarovanému je potřeba ještě najít dostatek času a péče dárek zabalit do krásného papíru a úplně na závěr ho převázat hedvábnou stuhou. Pak je náš úkol splněn. Ať už se týká pracovního projektu, školy nebo třeba odcházejícího vztahu.


Partner www stránek
KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE

Nové projekty

Od poloviny měsíce září už začíná štěstí přát novým projektům, novým aktivitám, posunování sebe sama vpřed. Společná setkání s přáteli i známými budou dostávat velkou podporu. Transformace půjde lehce, snadno, nebude potřeba věnovat jí extrémně velké úsilí. Na druhou stranu pro lidi, kteří na sobě nebudou chtít pracovat tak, jak by měli, mohou přicházet i dramatičtější zkoušky. Pokud tedy cítíte, že byste měli začít s něčím novým, neodkládejte to, začít právě v tuto dobu vám přinese sladké ovoce (i když třeba až mnohem později, až překonáte počáteční hořkost).

Rovnodennost

Podzimní rovnodennost (22.9. 2012) bude velmi zajímavá, naslouchání přírodě i sebe sama v tento čas nám může dát inspiraci pro nadcházející období. Ať už se rozhodnete strávit tento víkend sami nebo se svými nejbližšími, transformace bude velká, hluboká. Můžeme dostávat různé vize, inspirace. Nebojme se jednat v souladu s nimi. Čím více se otevřeme, tím více dostaneme.

Poslední (prodloužený) víkend v září vnímám spíše jako sjednocující. Obrácení se od vlastního nitra ke skupinovým setkáním, ke skupinové transformaci. Ať už to bude víkend s rodinou, kamarády nebo cílené transformační skupinové setkání, buďte otevření novým zkouškám, které vás mohou velmi posunout v před. I zdánlivě bezvýznamný rozhovor s cizím člověkem nám může naťuknout nebo otevřít téma, které si máme zpracovat.

Krásné zářivé zářijové dny!

Tento článek byl Míšou původně publikován na stránkách Simbis.

 

Kategorie: Duchovno

2 Komentáře

Co nás čeká v září 2012?

  1. Miso, dik za krasny clanek, vzhledem k mym poslednim dvema tydnum, kdy jsem se pekne zdravotne cistil 🙂 a vzhledem k tomu co delam a chystam se udelat, mi to presne sedi a zapada 😉

  2. My jsme si posledni tyden zacali uzivat repy zname svymi procistujicimi schopnostmi, k tomu jsme se vrhli na uklizeni hluboko usazene spiny (sklepa) a ja si k tomu zas ujizdim na cisteni sve papirove minulosti a jde to krasne 🙂 Jen tak dal, jen tak hloub!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..