Důvěra je důležitým předpokladem pro šťastný život a zdravé vztahy se sebou samými i s ostatními. Mnohým z nás ale schází. V rámci tohoto semináře prozkoumáme téma (sebe)důvěry do hloubky. Pomocí konstelačního cvičení si nejdřív zmapujeme, jak jsme na tom, a na vlastní kůži prožijeme rozdíl mezi důvěrou a potřebou kontroly. Budeme se věnovat primární důvěře, která vzniká v raném dětství a ovlivňuje naši schopnost důvěřovat obecně. Vydáme se také k vlastnímu zdroji důvěry a budeme ho léčit.


nahrávám mapu....

Datum/čas
16.08.2024 - 18.08.2024
18:00

Místo
Energy centrum Dolní náměstí 172/16
Olomouc

77900
Česká republika


Sebeléčení – sebedůvěra (Olomouc)

 

Důvěra je důležitým předpokladem pro šťastný život a zdravé vztahy se sebou samými i s ostatními. Mnohým z nás ale schází. V rámci tohoto semináře prozkoumáme téma (sebe)důvěry do hloubky. Pomocí konstelačního cvičení si nejdřív zmapujeme, jak jsme na tom, a na vlastní kůži prožijeme rozdíl mezi důvěrou a potřebou kontroly. Budeme se věnovat primární důvěře, která vzniká v raném dětství a ovlivňuje naši schopnost důvěřovat obecně. Vydáme se také k vlastnímu zdroji důvěry a budeme ho léčit.

Porozumíme poselství, které se ukrývá za radami typu: nikomu nevěř; život je boj; svět je zlé místo či poznámkami: jsi tlustá jako prase; jsi neschopný; už se sebou konečně něco udělej apod. Setkáme se také se svým vnitřním kritikem, prozkoumáme, jak funguje a odkud čerpá svoji energii.

Povíme si o tom, jaké funkce má zdravé ego, jak souvisí se sebedůvěrou a proč jsou ega v západní kultuře tak často nemocná. Budeme poznávat vlastní ego, abychom postupně dokázali uvidět sebe sama bez iluzí takové, jací skutečně jsme. Na závěr si najdeme vlastní praktické cvičení, které podpoří naši sebedůvěru.

Tento seminář je zaměřen na sebepoznávání a sebeléčení. Budeme využívat šamanské techniky (zejména šamanské cestování) včetně systemických (rodinných) konstelací.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 500 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Lektor: Samuel Kavi

Úroveň: Středně pokročilá – pro seminář je potřeba jistota v šamanském cestování a dobrý kontakt se svým silovým zvířetem.

Místo konání: Energy centrum, Dolní náměstí 172/16, Olomouc. Na místě je možné po dohodě přespat na karimatce ve spacáku za 100 Kč/noc.

Harmonogram: Začátek je v pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Cena: 2 900 Kč při včasné platbě do 9.8.
3 300 Kč při pozdější platbě
a pokud jste u nás absolvovali alespoň 2 semináře, máte ještě 10 % slevu

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sebeleceni-sebeduvera-olomouc-2/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..