nahrávám mapu....

Datum/čas
20.02.2015 - 22.02.2015
Celý den

Místo
Centrum v Nesměni Nesměň č.85 Pošta Ločenice Okr. České Budějovice
Nesměň
Jihočeský
374 01
Česká republika


Základy šamanského léčení II

Za pomoci bubnu a šamanského cestování se ponoříme do hloubky  uzdravujícího světa nekaždodenní skutečnosti a prohloubíme tak kontakt se svými spojenci a vnitřními silovými zvířaty a učiteli. Osvojíme si některé postupy, jak v běžném životě používat šamanské cestování k obnově svých sil a zvětšení svého osobního potenciálu a k léčení a pomoci sobě i druhým.

Projdeme cestou vnitřní transformace skrze šamanské zasvěcení.

Budeme hledat  spojence z oblasti rostlinné říše. Podnikneme cestu za léčivou energií stromů a naučíme se s nimi spojit.

Naučíme se základy léčivé práce s kamennými spojenci – krystaly.

Seznámíme  se základními šamanskými  technikami diagnostiky zdravotních problémů.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Naučíme se objevit  „nepatřičnou energii“ a způsoby jak ji přenést, odstranit či neutralizovat (extrakce).

Provedeme obřad indiánské potní chýše, abychom tak sami sebe očistili a potvrdili svoje změny a záměr používat posvátné techniky ke svému léčení a pomoci těm, kteří o to požádají.

Seminář povede Karel Fuller  * 1960

Práci s energií a šamanismem se zabývá už přes 30 let. V 80-tých letech spolupracoval s českými léčiteli jako senzibil. Praktikoval tibetský dzog-čchen a bön. Studoval původní americký šamanismus, jeho učiteli jsou amazonští curranderos. Od roku 2008 praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů. Studuje core šamanismus v rámci nadace Foundation For Shamanic Studies v USA a v roce 2012 zde završil tříleté zahraniční nadstavbové studium vyspělých šamanských technik. Zúčastňuje se pravidelně posvátných ceremonií Jižní i Severní Ameriky. Vede posvátné ceremonie a je tanečníkem Slunce v lakotské tradici.

Kontakt: Ing. Karel Fuller, tel.: 602 728 444, e-mail: karel.fuller@seznam.cz

Přihlášku na akci, informace o místě konání, podrobnosti o ubytování a cenách najdete na www.centrum-nesmen.cz, info@centrum-nesmen.cz, telefon Linda: +420 603 207 273

Kontaktní osoba
Linda
Telefon: +420 603 207 273
Email: info@centrum-nesmen.cz
Www: http://www.centrum-nesmen.cz/

Kategorie: