nahrávám mapu....

Datum/čas
13.02.2015 - 15.02.2015
Celý den

Místo
Meditační centrum Ordějov Bystřice pod Lopeníkem 79
Ordějov
Zlínský
687 55
Česká republika


Základy šamanského  léčení  I

V tomto semináři se naučíme základům šamanské práce a šamanského cestování. Šamanské cestování je jedním ze základních vizionářských léčebných postupů vzniklých v dlouhé historii lidstva.Stavů rozšířeného vědomí bylo vždy využíváno k léčení a osobnímu růstu a je jich možné dosáhnout různými  technikami – tranzovním tancem, zpěvem, použitím psychotropních (silových) rostlin, popř. monotónním zvukem o určité frekvenci. My se naučíme za použití bubnu a zpěvu rozšířit svoje vědomí a vydáme se na šamanskou cestu, abychom se tak dostali k těm neviditelným vrstvám universa a kolektivního nevědomí, které jsou nám v každodenní skutečnosti běžně nepřístupné a které známe každý jako obsahy snů nebo mýtů.

Budeme cestovat do horního a dolního světa, objevíme své silové místo, svá silová zvířata a učitele  – své spojence a duchovní pomocníky. Naučíme se základy práce energií, jak poslat své silové zvíře na dálku, budeme tančit tanec silového zvířete, naučíme se základy věštění – divinace.

Osvojíme si způsob, jak v běžném životě používat šamanské cestování k obnově svých sil a zvětšení svého osobního potenciálu a k léčení a pomoci sobě i druhým.

Provedeme obřad indiánské potní chýše abychom tak sami sebe očistili a potvrdili svoje změny a záměr používat posvátné techniky ke svému léčení.

Seminář povede Karel Fuller  * 1960

Práci s energií a šamanismem se zabývá už přes 30 let. V 80-tých letech spolupracoval s českými léčiteli jako senzibil. Praktikoval tibetský dzog-čchen a bön. Studoval původní americký šamanismus, jeho učiteli jsou amazonští curranderos. Od roku 2008 praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů. Studuje core šamanismus v rámci nadace Foundation For Shamanic Studies v USA a v roce 2012 zde završil tříleté zahraniční nadstavbové studium vyspělých šamanských technik. Zúčastňuje se pravidelně posvátných ceremonií Jižní i Severní Ameriky. Vede posvátné ceremonie a je tanečníkem Slunce v lakotské tradici.

Kontakt: Ing. Karel Fuller, tel.: 602 728 444, e-mail: karel.fuller@seznam.cz

Přihlášku na akci, informace o místě konání, podrobnosti o ubytování a cenách najdete na www.ordejov.cz, info@ordejov.cz, telefon Čenek: 777577738

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


 

Kontaktní osoba
Čeněk Rosecký
Telefon: 777577738
Email: info@ordejov.cz
Www: www.ordejov.cz

Kategorie: