Advent je kouzelným obdobím roku. Dny se zkracují a přichází čas, který je přírodou předurčen k rozjímání, odpočinku a harmonizaci, často za světla svíček a vůně bylin. Pojďte s námi naplno prožít energii tohoto období a dozvědět se více o prastaré metodě vykuřování.


nahrávám mapu....

Datum/čas
10.12.2022
14:00 - 18:30

Místo
Taichi Mantis Centrum Na Valentince 13
Praha 5


Česká republika


Vykuřování (nejen v době adventu)

foto: Karolína Beránková, https://www.fler.cz/mujprirodnidomov

Advent je kouzelným obdobím roku. Dny se zkracují a přichází čas, který je přírodou předurčen k rozjímání, odpočinku a harmonizaci, často za světla svíček a vůně bylin. Pojďte s námi naplno prožít energii tohoto období a dozvědět se více o prastaré metodě vykuřování. O tom, jak může pomoci k očistě vašeho těla i prostor, harmonizaci energií a duchovnímu růstu. V rámci večera si vytvoříte vlastní vykuřovací směs na míru, kterou si pak odnesete s sebou domů, aby vám zpříjemňovala celý advent.

Téměř všechny kultury po celém světě znaly způsoby, jak očistit své jemnohmotné tělo pomocí bylin od negativní energie. Ta nám bere naši sílu, a proto bez pravidelné očisty nemůžeme být čistí a přirozeně se duchovně rozvíjet. Vykuřování očišťuje na mnoha úrovních – na fyzické (nemoci, bakterie, viry) i na jemnohmotné (energetické stopy po hádkách, úmrtí, pomoc při stresu, uvolnění mysli a emocí apod.).

V tomto semináři se seznámíte s vykuřováním, jeho významem a účelem, pomůckami a technikami, které při něm využijete. Představíme vám různé druhy vykuřovadel, včetně ukázek jejich vůně, abyste sami zažili, jak na vás působí. Povíme si o sběru rostlin a výrobě vykuřovadel z lokálních rostlin a také o tom, které rostliny jsou nejvhodnější pro jaký účel.

Každý z účastníků projde rituálem vykuřování, při kterém bude očištěn posvátnými rostlinami. Na závěr vás provedeme šamanskou meditací, na základě které si vytvoříte vlastní adventní vykuřovací směs podle svého nacítění na duchy rostlin a svůj domov. Abyste sílu bylin mohli použít k harmonizaci (nejen) po celý adventní čas.

Na místě bude také možnost vytvořit si další vykuřovací směs jako dárek, případně si zakoupit vykuřovací směsi či harmonizační soli již hotové.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Úroveň: Zakladní – pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Lektor: Tento seminář vede Helena Vilemína Zvolská, šamanka, bylinářka, průvodkyně rituály a duchovními poutěmi.

Místo konání: Taichi Mantis Centrum, Na Valentince 13, Praha 5.

Termín: Seminář proběhne v sobotu 10. prosince od 14 do 18:30 hodin.

Cena:
800 Kč v předprodeji při platbě do 9.12.
1000 Kč na místě
v ceně semináře je sklenička s vlastnoručně vyrobenou adventní vykuřovací směsí v ceně 150 – 200 Kč (podle použitých bylin)

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout, blok a tužku na poznámky.

Tento seminář organizujeme ve spolupráci s Krajinou duše.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vykurovani-nejen-v-dobe-adventu/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..