Seminář o „kouzelné“ moci rituálů v nejkouzelnějším období roku, v době zimního slunovratu.

Posvátné rituály jsou u přírodních národů mimo jiné velmi silným nástrojem ke zkvalitnění vlastního života i životů našich blízkých. Ukážeme si, jak rituály fungují i jak vznikají a naučíme se, jak vytvářet vlastní nové rituály pro naše konkrétní potřeby.


mapa není k dispozici

Datum/čas
14.12.2022
18:00 - 20:30


Síla posvátného rituálu, nejen v čase vánočním (online večer)

 

Seminář o „kouzelné“ moci rituálů v nejkouzelnějším období roku, v době zimního slunovratu.

Posvátné rituály jsou u přírodních národů mimo jiné velmi silným nástrojem ke zkvalitnění vlastního života i životů našich blízkých. Ukážeme si, jak rituály fungují i jak vznikají a naučíme se, jak vytvářet vlastní nové rituály pro naše konkrétní potřeby.

Mezi významné rituály nepochybně patřily rituály ročního cyklu – rovnodennosti a slunovraty, přičemž do času zimního slunovratu spadá právě i termín tohoto semináře. Právě období zimního slunovratu, adventu a Vánoc si zachovává nejvíce rituálů prováděných po celém světě až do dnešních dní. Je to kouzelné období, kdy po nejdelší noci v roce, začíná světlo opět nabývat na síle, začíná nový sluneční cyklus. Přesto se někomu mohou zdát naše západní Vánoce jaksi „prázdné“. Podíváme se proto k našim dávným předkům, jaké poselsví měly Vánoce pro ně. A možná se nám podaří najít vlastní význam Vánoc právě pro nás. Vytvořit si vlastní rituál a vdechnout tak svým Vánocům jejich původní posvátnou sílu, aby i pro nás byly silným rituálem přechodu nového období rostoucího světla.

Sponzor www stránekJedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na šamanské cesty, praktické návody nebo vaše dotazy.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu od 18 do 20:30 hodin.

Záznam: Z akce vám v následujícím dni (nejpozději do dvou dnů) pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v nadcházejících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Dále budete potřebovat počítač, notebook, tablet nebo mobil s kamerou a mikrofonem.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 650 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-posvatneho-ritualu-nejen-v-case-vanocnim-online-setkani/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..