mapa není k dispozici

Datum/čas
06.07.2013 - 13.07.2013
09:00 - 19:00


Účinky bubnování a tance s bubny – Práce s egem, Harmonizace těla a alternativní léčení v Guatemale

Kde: Beskydy přehrada Šance

Poznávejte sami sebe  a naučte se ovládat svoje tělo a myšlenky zkrátka nenechte se vést svým egem  a dělejte to co opravdu chcete. 

Semináře  také nazývám návrat ke kořenům a k tomu co je pro nás přirozené a jednoduché

Seminář s podnázvem Šamanský přístup k práci s egem a bubnování na šamanský buben

Budete mít možnost proniknout do cvičení  při kterých si můžete uvědomit co vám bere zbytečně energii, neboli kam dáváte svoji pozornost. Budeme také probírat  základy  masáží a poznat základní filozofii bojových umění a meditace.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


společně se ponoříme do rytmů bubnů

Budeme  cvičit  a budeme povídat a budeme mít pohodu a odpočinek. 

Budete moci pracovat sami na sobě,poznávat sebe a naučit se jak se nenechat ovládat, ale žít tak jak opravdu chcete. Dostanete spoustu impulsů jak a co dělat dále nebo lépe.

Natěchto týdenních  akcích se naučíte  základ masáže a také si užijete zvuků bubnu, najdete zde inspiraci k praktickým cvičením doma a snad i další informace  spolu s několika praktickými radami a to  převzatých také od šamanů z Guatemaly.

Mnoho lidí se ptá co je meditace a často se bojí už představy, že by si měli sednout a nic nedělat. Nebojte není to tak hrozné a platí co říká Osho:

„jestliže chceš být seznámen se sebou samým, musíš se naučit být potichu. Ve chvíli kdy jsi naprosto potichu, život prochází radikální změnou. „ 

Přihlašte se prosím včas, počet účastníků semináře je omezen.

Pro informace a přihlášky volejte +420 777 690 979
nebo pište na email guatemasaze@gmail.com

Zvuky bubnů  a meditace léčí  a harmonizují tělo a duši. Tato zkušenost se nedá předat proto přijeďte a sami se přesvědčíte jak na vás takové metody relaxace působí. Navíc se naučíte i bubnovat.

Aktuální informace: www.tetik.info

Kontaktní osoba

Telefon:
Email:
Www:

Kategorie: