mapa není k dispozici

Datum/čas
19.07.2013 - 12.08.2013
Celý den


Tata Pedro – nazývaný Srdce Atitlánu a Nan Shumantla Fenix Giron přijedou do České republiky od 19. do 30.července 2013 – v rámci Posvátné pouťi za návrat muže a ženy kukuřice 2013.

Tata Pedro zůstává v ČR do 12.8.2013 – informace o nových akcích najdete na www.guatemaya.cz

Tata Pedro Cruz a Nan Shumantla Fenix Giron
Tata Pedro Cruz a Nan Shumantla Fenix Giron


Program workshopů na 19. až 21.července 2013 na Vysočině

Na 19.července 2013 je plánován rituální oheň a na víkend 20. a 21.července 2013 pak seminář s Tatem Pedrem a Nan Shuni. Tento oheň a seminář se budou konat na Vysočině – Milovy.

Příspěvek za den (sobota nebo neděle) je stanovena na 1.450,- Kč a na celý víkend 2.500,- Kč. Ubytování vám po dohodě zajistíme.

Pokud jsou finance to, co vám brání v setkání se šamany z Guatemaya, včas se ozvěte a dohodneme se jak to udělat, abyste tam mohli být.

Pokud se bude někdo chtít účastnit pouze Tradičních rituálních mayských ohňů, tak prosíme o příspěvek na oheň dle uvážení – základní příspěvek na oheň je 300,- Kč.

 

Individuální léčení v týdnu od 22.do 26.července 2013

V tyto dny je možno si objednat individuální setkání a léčení, případně duchovní svatby podle mayských zvyků a pokřtění dítěte a rituál začátku nové životní cesty – New Walkers.

Místo léčení bude do středy 24.července 2013 na severu Moravy a poté na Vysočině.

 

Celodenní seminář na Hájovně – Bohuslavice – úterý 23.července 2013

Bude zaměřený na práci s energií tradičním mayským způsobem, sebepoznávání, Mayská znamení a horoskopy.

Práce bude zakončena ohňovým rituálem – Tradiční posvátný rituální oheň

Příspěvek za den je stanoven na 1.850,-Kč – v ceně je celodenní vegetariánská strava, a celodenní program.

V případě finančních komplikací je možné uzavřít individuální dohodu, ale pouze po včasné, předběžné domluvě. Pokud byste si přáli přispět a podpořit tuto vzácnou návštěvu, dejte nám prosím vědět.

 

Seminář 27. a 28.července 2013 v oblasti Hostýnských vrchů.

Vše se bude odehrávat na Moravě v oblasti Hostýnských vrchů – Oneness centrum Rusava – mezi Vsetínem a Zlínem. www.onenesscentrum.cz

Příspěvek na akci (rituální oheň a workshop) je stanoven na den nebo víkend. Ubytování na celý víkend je zahrnuto v ceně za víkend.

Příspěvek za den (sobota nebo neděle) je stanovena na 1.950,- Kč a na celý víkend 3.600,- Kč  – v ceně je zahrnuto ubytování.

Pokud jsou finance to, co vám brání v setkání se šamany z Guatemaya, včas se ozvěte a dohodneme se jak to udělat, abyste tam mohli být.

Pokud se bude někdo chtít účastnit pouze Tradičního rituálního mayského ohně tak prosíme o příspěvek na oheň dle uvážení – základní příspěvek na oheň je 300,- Kč.

 

Tradiční posvátné mayské rituální ohňě

Seznam může být pozměněn podle okolností i doplněn dalším ohněm. Mayské ohně se řídí energií dne a situace.

Čas kdy se budou rituály konat vám bude oznámen předem, prosíme ale o nahlášení účasti s telefonním číslem a emailovou adresou co nejdříve, pro zajištění místa pro akci – ať víme kolik lidí se zúčastní.

Na tyto posvátné ohně si přineste jeden kámen, který u ohně necháte a vložíte kolem ohně do země.

Dále si přineste polodrahokamy – kameny a přívěsky a další malé věci, které chcete energeticky očistit, přineste hrst kvalitního tabáku, nějaká semínka rostlin a případně další obětiny – např. pryskyřici stromů, vonné směsi bylin a svíčky. Můžete přinést vonné tyčinky a vykuřovadla.

Každý oheň je originál a záleží vždy na skupině, jak s ohněm pracuje.

Předběžný program rituálních ohňů:

19.7.2013 – Vysočina – Milovy

20.7.2013 – Vysočina – Milovy

22.7.2013 – Těrlicko – křest, svatba, New walkers

23.7.2013 – Hlučínsko – Hájenka Bohuslavice

25.7.2013 – Jihlava – pouze pro pozvané hosty

26.7.2013 – Hostýnské vrchy – Oneness centrum Rusava

30.7.2013 – Praha a okolí

Sponzor www stránek 


Výzva od organizátora – Tomáše Dominika Tetíka:

Šamana Tata Pedra znám již deset let a i když se s ním setkávám každý rok v Guatemaya, považuji tuto možnost za výjimečnou i pro mne, proto vás chci povzbudit do účasti na tomto setkání.

Součástí organizace této akce je i finanční zabezpečení této návštěvy a proto pokud můžete přispět i vy jakoukoliv částkou navíc, a tuto akci podpořit, dejte prosím vědět.

Pokud máte zájem o setkání se šamanem Tatem Pedrem a o účast na rituálních ohních pořádaných na silových místech a v horách České republiky a na Vysočině pište na:

Dominik Tetík,
guatemasaze@gmail.com
nebo volejte na tel.: +420  777 69 09 79.

Aktuální informace o programu, pouti a o Tata Pedro a Nan Shumantla Fenix najdete na stránce: www.guatemaya.cz a www.tetik.info

Kontaktní osoba

Telefon:
Email:
Www:

Kategorie: