Naše kultura smrt silně tabuizovala a smrt se pro nás stala něčím strašným, hrozivým a nečistým. Smrti se většinou bojíme a umírání jsme odsunuli mimo naše zraky, do nemocnic. V šamanských kulturách je však smrt přirozenou součástí života.


mapa není k dispozici

Datum/čas
30.03.2022
18:00 - 20:30


Síla smrti (online večer)

 

Naše kultura smrt silně tabuizovala a smrt se pro nás stala něčím strašným, hrozivým a nečistým. Smrti se většinou bojíme a umírání jsme odsunuli mimo naše zraky, do nemocnic. V šamanských kulturách je však smrt přirozenou součástí života. Pokud dokážeme smrt přijmout do svého života, pomůže nám prožít mnohem lepší život. Být více tady a teď a radovat se z každého okamžiku. Proto na tomto semináři přijmeme smrt za svého spojence.

Online seminář Síla smrti je součástí cyklu Putování za Sílou, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Síla záměru, Držení síly, Síla předků, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na šamanské cesty nebo praktické návody a  své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) i přes mikrofon.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Sponzor www stránekTechnické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). (Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.) Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 500 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 700 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-smrti-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..