Čtyři elementy jsou základními silami Universa. Každý ze čtyř živlů má své vlastnosti a projevy v tomto světě a každý reprezentuje i jeden ze čtyř typů energie člověka.


mapa není k dispozici

Datum/čas
21.03.2022
18:00 - 20:30


Čtyři živly a jak s nimi pracovat (online večer)

 

Čtyři elementy jsou základními silami Universa. Každý ze čtyř živlů má své vlastnosti a projevy v tomto světě a každý reprezentuje i jeden ze čtyř typů energie člověka. Oheň a vzduch jsou mužské energie, země a voda ženské. Oheň například dokáže spálit, co už v životě nepotřebujeme, i nás zapálit pro novou ideu. Voda očišťuje a může nás naučit plynutí. Země pomáhá s hmotnými aspekty našeho života, může podpořit realizaci záměrů i uzdravit tělo. Vzduch přináší energii porozumění a přijetí.

V silných dnech rovnodennosti se pokusíme zavnímat jednotlivé živly tak, abychom jim porozuměli, a naučíme se několik jednoduchých rituálů, jak energii živlů použít ke zkvalitnění svého života.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Základní – pro tento seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Harmonogram: Online večer probíhá v pondělí od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). (Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.) Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 600 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/ctyri-zivly-a-jak-s-nimi-pracovat-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..