nahrávám mapu....

Datum/čas
17.07.2021
10:00 - 17:00

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Osobní síla

Základní zdroj síly máme každý v sobě. Je to naše osobní síla. Často k ní ale nemáme přístup a obvykle ji neumíme budovat a správně používat. Na tomto online setkání budeme hledat odpovědi na otázky co je to Síla, jaké jsou naše osobní zdroje síly, jak se se Sílou propojit a zůstat v ní. Zkusíme najít svůj střed a dotknout se „boha v sobě“.

Online seminář Osobní síla je součástí cyklu Životní síla, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Držení síly, Síla záměru, Síla předků, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci “Šamanské léto” a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Ivo Musil

Cena: 1 500 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 300 Kč)

Harmonogram: Seminář probíhá v sobotu od 10 do 17 hodin.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř. Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 150 Kč.

Sponzor www stránekNa seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte a budete si chtít na cestách bubnovat – buben.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zivotni-sila-i-osobni-sila/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/zivotni-sila-i-osobni-sila/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..