nahrávám mapu....

Datum/čas
18.07.2021
10:00 - 17:00

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Držení síly

Když máme pocit, že nemáme energii, nebývá ani tak problém s jejím doplňováním, ale s tím, že nám uniká, odtéká pryč. Pokud si svou sílu nedokážeme udržet, je to jako bychom napouštěli bazén, aniž bychom ho zašpuntovali a ucpali díry, které tam jsou od zimy. Pak bychom napouštěli a napouštěli a napouštěli … a bazén by nikdy nebyl dost plný a my bychom jenom platili za vodu. Proto se tedy nejprve naučíme, jak se silou hospodařit, jak zamezit jejím únikům, jak se chránit a čistit…

Online seminář Držení síly je součástí cyklu Životní síla, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Síla záměru, Síla předků, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci “Šamanské léto” a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Ivo Musil

Cena: 1 500 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 300 Kč)

Harmonogram: Seminář probíhá v neděli od 10 do 17 hodin.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte a budete si chtít na cestách bubnovat – buben.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Sponzor www stránekPřihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zivotni-sila-ii-drzeni-sily/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/zivotni-sila-ii-drzeni-sily/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..