Při šamanské práci i v běžném životě se dostáváme do situací, kdy nám někdo či něco bere sílu nebo nás ohrožuje. Jak si nastavit vhodné ochrany a očišťovat se od následků podobných situací se naučíme na tomto semináři.


nahrávám mapu....

Datum/čas
15.07.2024 - 16.07.2024
10:00 - 18:00

Místo
K Úvalům 115 K Úvalům 115
Praha - Úvaly


Česká republika


Ochrany a čištění (2denní)

 

Při šamanské práci i v běžném životě se dostáváme do situací, kdy nám někdo či něco bere sílu nebo nás ohrožuje. Jak si nastavit vhodné ochrany a očišťovat se od následků podobných situací se naučíme na tomto semináři.

Zásadní je si vůbec všimnout, že taková situace nastává. Proto si nejprve vytvoříme vlastní systém včasného varování, abychom poznali, kdy je nutné nastavit ochrany a filtry. Poté prozkoumáme možnosti osobní ochrany a najdeme způsob, který nás bude kvalitně chránit.

Zabývat se také budeme svou osobní sílou. Zjistíme, jaké jsou naše zdroje osobní síly, a naučíme se, jak být ve svém středu a svou sílu si udržet. Neboť právě schopnost být ve své síle je základem dobré ochrany.

Důležitou součástí nejen v každé spirituální práci, ale i v běžném životě, je také očista, na kterou bychom neměli nikdy zapomínat, jinak s sebou táhneme životem kládu toho negativního a ubírá nám to energii a sílu. Bez časté očisty nemůžeme být čistí, a tedy ani spirituální. Na závěr tohoto semináře si každý najde svoje specifické způsoby očisty pro každou situaci.

(Seminář jsme dříve pořádali i jako jednodenní. V této dvoudenní verzi se navíc zabýváme svou osobní sílou a jejím udržením.)

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 500 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor:  Ivo Musil

Sponzor www stránekÚroveň: Mírně pokročilá – podmínkou účasti je dovednost šamanského cestování a kontakt se svými silovým zvířetem či jiným spojencem (ideálně absolvování Základního semináře Šamanská cesta u Iva Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo obdobného semináře u některého jiného lektora).

Harmonogram: Začátek je v pondělí v 10 hodin. Konec je v úterý ve večerních hodinách.

Místo konání:  K úvalům 115, Tuklaty (kraj obce Praha Úvaly). Na místě je možné po dohodě přespat na karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Cena:
2 800 Kč při platbě do 8.7. 24
3 200 Kč při pozdější platbě
ti, kteří u nás absolvovali alespoň 2 semináře, mají ještě navíc 10% slevu

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/ochrany-a-cisteni-2denni/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..