Nejenom šamani, ale i mnozí lékaři se shodují, že příroda, a zvláště les, má léčivé účinky na lidský organismus. V některých zemích dokonce pobyt v lese hradí i zdravotní pojišťovny.


nahrávám mapu....

Datum/čas
20.07.2024 - 21.07.2024
Celý den

Místo
Hájenka Vrátkov Vrátkov 78
Vrátkov

282 01
Česká republika


Léčba lesem

 

Nejenom šamani, ale i mnozí lékaři se shodují, že příroda, a zvláště les, má léčivé účinky na lidský organismus. V některých zemích dokonce pobyt v lese hradí i zdravotní pojišťovny.

Na semináři se naučíme, jak maximálně využít léčivé vlastnosti lesa pro sebe i případné klienty. Do našich zážitkových aktivit zapojíme poznatky moderní neurovědy, využijeme nové teorie o levé a pravé hemisféře podle dr. Iona McGilchrista a vše okořeníme špetkou šamanismu.

Nezapomeňte si vzít kromě obvyklých věcí (psací potřeby, pohodlné oblečení dovnitř, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout i v lese, domácí obuv, šátek na zakrytí očí a – pokud máte – buben a chřestidlo) také oblečení pro jakékoliv počasí, protože velkou část semináře strávíme samozřejmě v lese, pastelky, trochu tabáku pro lesní duchy, cca 10 metrů stuhy v barvě dle svého výběru a nůžky nebo nůž.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 500 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor:  Ivo Musil

Úroveň: Základní – pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti. Je vhodný pro každého, kdo chce do lesa.

Místo konání: Hájenka Vrátkov, Vrátkov 78, krásné místo s duší, obklopené lesem. Na místě je možné přespat na rozkládací matraci ve spacáku za 250 Kč za noc. Místo se nachází cca 10 km od východní hranice Prahy. Účastníci dostanou tabulku pro organizaci spolujízdy, případně nabízíme také vyzvednutí u vlaku v Českém Brodě.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Cena:
2 800 Kč při platbě do 12.7.24
3 200 Kč při pozdější platbě
ti, kteří u nás absolvovali alespoň 2 semináře, mají ještě navíc 10% slevu

Na seminář si vezměte:  viz výše.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/lecba-lesem/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..