„Dva nejdůležitější dny vašeho života jsou den, kdy jste se narodili, a den, kdy jste přišli na to proč.“
Mark Twain


mapa není k dispozici

Datum/čas
17.05.2022
18:00 - 20:00


Životní vize (online večer)

 

„Dva nejdůležitější dny vašeho života jsou den, kdy jste se narodili, a den, kdy jste přišli na to proč.“

Mark Twain

Jedna z těch zásadních věcí, chceme-li mít šťastný život, je žít ho tak, abychom naplňovali svou životní vizi, smysl svého života. Na to ovšem potřebujeme svoji vizi znát. Ve všech tradičních kulturách procházejí proto lidé nějakým rituálem zaměřeným na hledání své životní vize, na rozpomenutí své duše na záměr, se kterým sem přišla. Na tomto setkání si povíme více o rituálu Vision Quest (původní Američané mají pro posvátný rituál hledání své vize název Vision Quest) z tradic severoamerických indiánů, kteří jej používají jak ke hledání životní vize, tak k nalezení vize pro určité období, v čase životních zlomů i pro správné rozhodnutí v obtížných životních situacích.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na vaše dotazy.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Základní – pro tento seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Termín: Tento online večer byl přesunut z původního 10.5. na 17.5.

Harmonogram: Online večer probíhá v úterý od 18 do 20:00 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Sponzor www stránekJak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Pro účast je potřeba mít funkční mikrofon i kameru (pokud nemáte mikrofon a kameru na počítači, je možné se připojit i přes mobilní telefon, kde možnost spustit mikrofon i kameru v naprosté většině případů funguje).

Cena: Cena za online večer je 350 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 100 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 450 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zivotni-vize-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..