nahrávám mapu....

Datum/čas
24.06.2017 - 25.06.2017
Celý den

Místo
Hoffmanuv dvur Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Na semináři probereme některé základní techniky práce se šamanským bubnem (bubnování pro radost, bubnování k šamanské cestě, bubnování ve skupině…) a některé pokročilé (Iniciace bubnu, cestování bubnem, Šamanská schovávaná, harmonizace a léčení místa bubnem a zpěvem, očista lidí bubnem…). Kromě toho projdeme několika silnými rituály s bubnem (Putující buben, Očista místa bubnem…).
Tento seminář je přirozeným pokračováním Základního semináře a rozvíjíme v něm šamanské dovednosti při práci s bubnem.
Začátek je v sobotu v 10 hodin a v místě semináře je možné za malý poplatek i přespat ve vlastním spacáku.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Pokud se rozhodnete zúčastnit i bezprostředně předcházejícího Základního semináře Šamanská cesta, můžete využít zvýhodněné ceny při platbě obou najednou 4 200 Kč (aspoň 14 dní předem 3 600 Kč) a samozřejmě i tady platí 10% sleva pro ty, kteří u mě již absolvovali alespoň 2 semináře.
Tento seminář si také můžete vybrat v rámci akce Šamanské léto jako jeden ze tří seminářů za celkovou konečnou cenu 5 500 Kč, pokud je zaplatíte najednou. Na tuto cenu se nevztahují další slevy. Podrobnosti v aktualitách.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby a vlastní šamanský buben (jednohlavý) a chřestidlo.

Cena:  2 200 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 800 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu.

Lektor: Ivo Musil

Kontaktní osoba
Silvie Kovářová
Telefon: 731173591
Email: silvie@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..