Všechny přírodní národy používají při rituálech, léčení, modlitbách ale i v každodenním životě posvátný kruh, obracejí se na čtyři posvátné směry. My vycházíme z kruhu dávné tradice Twisted Hairs.


mapa není k dispozici

Datum/čas
26.03.2024
18:00 - 21:00


Základy Posvátného kruhu Medicine Wheel (online večer)

 

Všechny přírodní národy používají při rituálech, léčení, modlitbách ale i v každodenním životě posvátný kruh, obracejí se na čtyři posvátné směry. My vycházíme z kruhu dávné tradice Twisted Hairs.

Mayové, Aztékové a Toltékové, Keltové a Vikingové, Navahové a Lakotové… Pradávné kultury z různých časů a různých míst… A přece i oni mají něco společného… Před mnoha staletími se setkali, aby společně vložili veškerou svoji moudrost a znalosti do jednoho velkého poselství – tajemného učení, které nám předali přes propast věků. Součástí tradice Twisted Hairs, kterou společně založili a která se dochovala do dneška, je i učení o posvátném kruhu síly Medicine Wheel.

Kruh nám srozumitelným způsobem ukazuje vztahy a souvislosti mezi námi a okolním světem i to, jak spolu souvisí jednotlivé naše části, vlastnosti, postoje, a co dělat, aby spolu spolupracovaly v harmonii a k našemu prospěchu, místo aby nám ztěžovaly život a přivolávaly problémy. Toto starobylé učení je dokonalým „popisem jsoucna“ a umožňuje porozumět nám samým i našim životům. Pokud máme problémy třeba v partnerských vztazích nebo se nám nedaří v zaměstnání, jsme chudí nebo nemocní, ukáže nám Medicine Wheel, proč tomu tak je a jak to změnit. Práce s ním je velmi podobná původním šamanským technikám, na jejichž základě Bert Hellinger vytvořil systemické konstelace a znalost konstelací významně doplňuje, i sám o sobě může nahradit.

Budeme se učit pracovat s posvátným kruhem a jeho 4 hlavními směry, které nejvíce ovlivňují, jak se nám v životě daří. Probereme 4 části člověka a jejich funkce. Zaměříme se na dva ženské a dva mužské aspekty kruhu a podíváme se, jak k nim přistupují v tradičních šamanských kulturách.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a vaše dotazy.

Lektor: Ivo Musil

Úroveň: Základní – pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s šamanismem.

Harmonogram: Online večer probíhá v úterý od 18 do cca 21:00 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 650 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 250 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 900 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Bonus:Pokud budete sledovat online večer živě v přímém přenosu, dostanete od nás slevu 100 Kč na příští online večer. Proč? Protože věříme, že každý účastník vysílání obohacuje. Přidává svůj úhel pohledu, sdílí své zkušenosti, klade otázky… Při příští rezervaci stačí do pole „zpráva“ napsat „Odměna“ a cenu vám snížíme o 100 Kč.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zaklady-posvatneho-kruhu-medicine-wheel-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..