nahrávám mapu....

Datum/čas
26.09.2020 - 28.09.2020
10:00 - 18:00

Místo
Taichi Mantis Centrum Na Valentince 13
Praha 5


Česká republika


Speciál: Základní seminář Šamanská cesta + využití v praxi

Zveme vás na rozšířenou třídenní verzi Základního semináře Šamanská cesta. Třetí den bude věnovaný tomu, jak využít šamanismus pro náš každodenní život. Podíváme se na témata, která ve svém životě aktuálně řešíte, a ukážeme si, jak vám šamanismus může pomoci.

Šamanismus je nejstarší metoda použití změněných stavů vědomí pro léčení a řešení problémů. Účastníci semináře se bez komplikovaných rituálů nejprve naučí za pomoci bubnů a chřestidel vstupovat do změněného stavu vědomí a rozšířit své vnímání i na tu část reality, kterou běžně nevnímáme a říkáme jí proto neobvyklá. Získají zkušenosti kontaktu se svými prvními přirozenými spojenci – silovým zvířetem a učitelem a začnou poznávat topologii této reality (Horní a Dolní svět). Na semináři se také naučí několik šamanských rituálů, s jejichž pomocí mohou pomáhat sami sobě i svým blízkým. Seznámí se také se základy filozofie přírodních národů, s jejich vnímáním a pojetím světa a bytí. Získají zkušenost s komunikací s bytostmi, které označujeme v naší kultuře za neživé a vědomě s nimi naváží vztahy.
Seminář je zážitkový. Vše, co se naučíme, vyzkoušíme také hned v praxi a získáme tak osobní zkušenost, která je podstatou šamanismu.

Třetí den se podíváme, jak můžeme využít naučené techniky pro zlepšení svého života. Pro sebeléčení, sebepoznání, zlepšení vztahů a podobně, podle témat, která do kruhu sami přinesete. Budeme trénovat šamanské cestování a učit se další techniky šamanské práce.

Lektor: Ivo Musil

Cena: 3 800 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 3 400 Kč)

Místo konání: Taichi Mantis Centrum na adrese Na Valentince 13 na Praze 5.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v pondělí ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby, úplně obyčejný kámen zhruba velikosti grapefruitu a – pokud máte – chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zakladni-seminar-samanska-cesta/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/zakladni-seminar-samanska-cesta/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..