nahrávám mapu....

Datum/čas
21.08.2020 - 23.08.2020
18:00

Místo
SOOVA, lesní klub Do Lipan 532/25
Praha 10 Kolovraty


Česká republika


Výroba silového předmětu

V žití radostného a naplněného života nám často něco chybí nebo přebývá. V mém životě mi dávají hodně zabrat zlozvyky a naopak mi hodně pomáhá budování nových “dobrozvyků”. Těmi může být i zásadní životní změna nebo léčení zdravotního problému. Velkými pomocníky při odstraňování zlozvyků nebo tvorbě dobrozvyků jsou silové předměty. Nejznámějším silovým předmětem naší kultury jsou snubní prsteny. Pomáhají nám dodržovat manželské sliby a neustále nám je svou přítomností připomínají.

Na tomto semináři se zaměříme na změnu jednoho svého zásadního zvyku, ať už tvorbě nového nebo odstranění starého. K tomuto účelu si ze dřeva vyřežeme silový předmět, který nám bude v našem úsilí pomáhat.

Budeme na změně pracovat na všech úrovních. Nejdříve se poradíme se svými duchovními spojenci a mentálně zformulujeme svůj záměr. Pak budeme pracovat rukama se dřevem, z něhož vyrobíme šperk, sošku, hůl nebo jiný předmět. Následně se opět vrátíme k duchovní práci a přivedeme duši silovému předmětu, který tak bude sloužit jako přemostění mezi duchovní a materiální realitou a pomůže nám tak s naplněním záměru.

Při výrobě vás jako řezbář povedu tak, aby si každý vyrobil silový předmět podle svých představ a možností. Nemusíte mít s prací se dřevem žádné zkušenosti. Veškeré řezbářské nástroje a materiál budou na semináři k dispozici. Pokud máte vlastní nástroje, se kterými jste zvyklí pracovat, přineste si je také.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají své silové zvíře či jiného spojence.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Více o akci Šamanské léto zde

Lektor: Aleš Fodor

Cena: 3 200 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 700 Kč)

Místo konání: SOOVA, lesní klub, Do Lipan 532/25, Praha 10-Kolovraty. Zázemí je v krásné jurtě, pokud počasí dovolí, budeme co nejvíce venku. Na místě je možné přespat na karimatce ve spacáku za 150 Kč/ noc.

Harmonogram: Začátek je ve pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vyroba-siloveho-predmetu/.

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/vyroba-siloveho-predmetu/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..