nahrávám mapu....

Datum/čas
23.10.2020 - 25.10.2020
18:00

Místo
SOOVA, lesní klub Do Lipan 532/25
Praha 10 Kolovraty


Česká republika


Výroba silového předmětu

Silové předměty známe nejčastěji z pohádek jako ochranné amulety nebo kouzelné předměty, které hrdinovi pomáhají s dosažením cíle. Některé se ale používají dodnes i v naší kultuře. Jsou jimi snubní prsteny. Pomáhají nám dodržovat manželské sliby a neustále nám je svou přítomností připomínají.

Na tomto semináři se naučíme, jak si silový předmět vyrobit a jeden si přímo vyřežeme ze dřeva. Budeme pracovat na všech úrovních. Nejdříve se poradíme se svými duchovními spojenci a mentálně zformulujeme svůj záměr. Pak budeme pracovat rukama se dřevem, z něhož vyrobíme šperk, sošku, hůl nebo jiný předmět. Následně se opět vrátíme k duchovní práci a přivedeme duši silovému předmětu, který tak bude sloužit jako přemostění mezi duchovní a materiální realitou a pomůže nám tak s naplněním záměru. Tím může být např. životní změna, léčení zdravotního problému, odstranění zlozvyku či ochrana v určité situaci.

Při výrobě vás jako řezbář povedu tak, aby si každý vyrobil silový předmět podle svých představ a možností. Nemusíte mít s prací se dřevem žádné zkušenosti. Veškeré řezbářské nástroje a materiál budou na semináři k dispozici. Pokud máte vlastní nástroje, se kterými jste zvyklí pracovat, přineste si je také.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají své silové zvíře či jiného spojence.

Lektor: Aleš Fodor

Cena: 3 000 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 600 Kč)

Místo konání: SOOVA, lesní klub, Do Lipan 532/25, Praha 10-Kolovraty. Zázemí je v krásné jurtě, pokud počasí dovolí, budeme co nejvíce venku. Na místě je možné přespat na karimatce ve spacáku za 150 Kč/ noc.

Harmonogram: Začátek je ve pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vyroba-siloveho-predmetu/.

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/vyroba-siloveho-predmetu/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..