Šamanismus je nejstarší metoda použití změněných stavů vědomí pro léčení a řešení problémů. Účastníci semináře se bez komplikovaných rituálů nejprve naučí za pomoci bubnů a chřestidel vstupovat do změněného stavu vědomí a rozšířit své vnímání i na tu část reality, kterou běžně nevnímáme a říkáme jí proto neobvyklá. Získají zkušenosti…


nahrávám mapu....

Datum/čas
28.01.2022 - 30.01.2022
18:00

Místo
Jurt Camp Vrábsko Vrábsko
Vrábsko


Česká republika


Výroba silového předmětu

 

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Silové předměty známe nejčastěji z pohádek jako ochranné amulety nebo kouzelné předměty, které hrdinovi pomáhají s dosažením cíle. Některé se ale používají dodnes i v naší kultuře. Jsou jimi snubní prsteny. Pomáhají nám dodržovat manželské sliby a neustále nám je svou přítomností připomínají.

Na tomto semináři se naučíme, jak si silový předmět vyrobit a jeden si přímo vyřežeme ze dřeva. Budeme pracovat na všech úrovních. Nejdříve se poradíme se svými duchovními spojenci a mentálně zformulujeme svůj záměr. Pak budeme pracovat rukama se dřevem, z něhož vyrobíme šperk, sošku, hůl nebo jiný předmět. Následně se opět vrátíme k duchovní práci a přivedeme duši silovému předmětu, který tak bude sloužit jako přemostění mezi duchovní a materiální realitou a pomůže nám tak s naplněním záměru. Tím může být např. životní změna, léčení zdravotního problému, odstranění zlozvyku či ochrana v určité situaci.

Při výrobě vás jako řezbář povedu tak, aby si každý vyrobil silový předmět podle svých představ a možností. Nemusíte mít s prací se dřevem žádné zkušenosti. Veškeré řezbářské nástroje a materiál budou na semináři k dispozici. Pokud máte vlastní nástroje, se kterými jste zvyklí pracovat, přineste si je také.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají své silové zvíře či jiného spojence.

Lektor: Tento seminář vede Aleš Fodor.

 

Místo konání: Jurt Camp Vrábsko, okres Písek. Seminář proběhne na malebném místě mezi jihočeskými lesy a rybníky. Zázemí budeme mít v krásné vytápěné jurtě, a pokud počasí dovolí, budeme co nejvíce venku.

Ubytování a strava: Na místě je možné přespat na karimatce ve spacáku ve společné velké jurtě, ve které bude probíhat seminář. Cena je 200 Kč/noc, tj. 400 Kč za pobyt. (Případně je možné si zamluvit vlastní jurtu, v tom případě si ubytování zajistěte prosím sami přímo na stránkách jurtcamp.cz.)

Je možné si objednat také plnou vegetariánskou penzi za 300 Kč/den, tj. 600 Kč za pobyt (od páteční večeře do nedělního oběda).

Harmonogram: Začátek je v pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Cena: Seminář nyní spouštíme za zaváděcí cenu 2200 Kč, při včasné platbě alespoň 7 dní předem 1800 Kč.
Cena s ubytováním a stravou je tedy 3200 Kč, při včasné platbě 2800 Kč.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení dovnitř i na ven, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vyroba-siloveho-predmetu/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..