Na konci roku přichází období bilancování. Když se podíváte zpátky, možná se vám letošní rok nevyvedl tak, jak jste si původně představovali. Jeden z důvodů může být i ten, že naše plány a očekávání  vyjadřují pouze naše chtění – to, co si přeje naše ego.


mapa není k dispozici

Datum/čas
28.12.2022
18:00 - 20:30


Vize pro rok 2023 (online večer)

 

Na konci roku přichází období bilancování. Když se podíváte zpátky, možná se vám letošní rok nevyvedl tak, jak jste si původně představovali. Jeden z důvodů může být i ten, že naše plány a očekávání  vyjadřují pouze naše chtění – to, co si přeje naše ego. Přírodní národy místo toho hledají pro následující rok svoji vizi, tedy to, co si přeje naše duše. Abychom prožili i my následující rok v souladu se svou duší, budeme na tomto setkání hledat na šamanských cestách odpovědi na otázky jako například:

  • Čemu se mám příští rok věnovat?
  • Co mám příští rok změnit?
  • Co mám příští rok získat / naučit se?
  • Na co si mám příští rok dávat pozor?
  • Co mám příští rok pustit?
  • Jak mám příští rok žít, aby pro mě byl radostný a naplněný?

Z odpovědí, které dostaneme, se pak pokusíme složit svoji vizi pro rok 2022 tak, abychom jej prožili v souladu s přáním naší duše. Na závěr si uděláme společný rituál, ve kterém požádáme o požehnání a podporu, abychom měli vždy dost síly naši vizi následovat a naplnit ji.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na šamanské cesty, praktické návody nebo vaše dotazy.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu od 18 do 20:30 hodin.

Záznam: Z akce vám v následujícím dni (nejpozději do dvou dnů) pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v nadcházejících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Dále budete potřebovat počítač, notebook, tablet nebo mobil s kamerou a mikrofonem.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Cena: Cena za online večer je 500 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 700 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vize-pro-rok-2023-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..