mapa není k dispozici

Datum/čas
28.12.2021
18:00 - 20:30


Vize pro rok 2022 (online večer)

Na konci roku přichází období bilancování. Když se podíváte zpátky, možná se vám letošní rok nevyvedl tak, jak jste si původně představovali. Jeden z důvodů může být i ten, že naše plány a očekávání  vyjadřují pouze naše chtění – to, co si přeje naše ego. Přírodní národy místo toho hledají pro následující rok svoji vizi, tedy to, co si přeje naše duše. Abychom prožili i my následující rok v souladu se svou duší, budeme na tomto setkání hledat na šamanských cestách či v přírodě odpovědi na otázky jako například:

  • Čemu se mám příští rok věnovat?
  • Co mám příští rok změnit?
  • Co mám příští rok získat / naučit se?
  • Na co si mám příští rok dávat pozor?
  • Co mám příští rok pustit?
  • Jak mám příští rok žít, aby pro mě byl radostný a naplněný?

hvezdne nebeZ odpovědí, které dostaneme, se pak pokusíme složit svoji vizi pro rok 2022 tak, abychom jej prožili v souladu s přáním naší duše. Na závěr si uděláme společný rituál, ve kterém požádáme o požehnání a podporu, abychom měli vždy dost síly naši vizi následovat a naplnit ji.

Online večer je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Jedná se o interaktivní online setkání, kromě informací k tématu budeme šamansky cestovat a  své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo i přes mikrofon.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Harmonogram: Online večer probíhá v úterý od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Sponzor www stránekCena: Cena za online večer je 500 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 700 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/vize-pro-rok-2022-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..