nahrávám mapu....

Datum/čas
06.09.2014 - 07.09.2014
Celý den

Místo
Šamanské centrum Háj Háj 23
Habartice


Česká republika


Tajemství šamanismu - základní seminář

Zveme vás na základní seminář, kde se seznámíte s šamanskou tradicí, s horním a dolním světem, se základy šamanského léčení, se svým silovým zvířetem. Dovednosti, které se na semináři naučíte, určitě použijete i v běžném životě. Provázet nás bude šamanský buben.

Aby staří šamani a jejich kmeny v přírodě přežili a prospívali, museli se naučit přírodu ovládnout a využít ve svůj prospěch. Staří věděli, že mohou ovládnout jen to, s čím jsou v jednotě a jen pokud oni sami se stanou přírodou a pak přesměrují její tok. Na základním šamanském semináři se seznámíme s technikami dávných šamanů – s jejich příběhy, s vnitřní a vnější kosmologií, se změněným stavem vědomí, se spojenci, učiteli a silovými zvířaty. Pomocí šamanského bubnu vstoupíme za hranici běžné reality a dotkneme se stejného světa, kterého se dotýkali oni. Světa v jednotě. Kousek z něj si ze semináře odnesete domů. Ten kousek má sílu vyléčit nás ze starých zranění a dát nám pocítit sounáležitost s celým světem. Přijďte, vaše duše se zaraduje!

Termín setkání:

sobota 6. září od 10.30 (sraz v pátek nebo nejpozději v 10 v sobotu) do 20 hod s přestávkou na oběd – neděle 7. září od 10.00 do 15.00 hod s přestávkou na oběd

Účastnický poplatek: 1500 Kč (+ 500 Kč na společné stravování od pátku večera do nedělního odjezdu) Nutné zaplatit zálohu min. 500 Kč na účet 51-1860020217/0100

Místo: Šamanské centrum Háj, Háj u Habartic 23, Okr. Liberec … MAPA ZDE

S sebou: Spacák, pohodlné oblečení, přezůvky, psací potřeby, šátek na oči a kdo má i šamanský buben

Doprava: Autem (z Prahy 130 km – většina cesty je po dálnici, my to jezdíme za hodinu dvacet), autobusem z Čerňáku přes Liberec do Černous nebo vlakem z Frýdlantu… rádi Vás od zastávky přivezeme anebo domluvíme spolucestování s některým dalším účastníkem semináře – jen je potřeba dát vědět a my rádi pomůžeme, jak jen to bude v našich silách 🙂 :)… podrobnější informace najdete v Kontaktech.

Účast na semináři je předpokladem pro všechny další pokračující semináře i pro šamanský kruh, který zasedne od října …

Na společnou práci se velmi těší

Sponzor www stránekMarkéta a Pavel Švarcovi, http://www.pristav69.cz/

Kontakt pro přihlášení: poradna@pristav69.cz

Kontaktní osoba

Telefon:
Email:
Www:

Kategorie: