nahrávám mapu....

Datum/čas
05.11.2021 - 07.11.2021
18:00

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Smrt a umírání z pohledu šamanismu

Naše kultura smrt silně tabuizovala a smrt se pro nás stala něčím strašným, hrozivým a nečistým. V šamanských kulturách je však smrt přirozenou součástí života. Šamanova péče o zdraví svého lidu zahrnuje i provázení umírajících a jejich přípravu a provázení duší zemřelých lidí na druhou stranu.

Seminář Smrt a umírání z pohledu šamanismu se dotýká fenoménu smrti a umírání na třech rovinách. Pomocí techniky šamanského cestování umožňuje individuální porozumění tomuto procesu a významu vlastní smrti. Prostředkem je v tomto případě šamanské rozčtvrcení, které je v tomto kontextu i první iniciační zkušeností účastníků, tak jak se s ní setkali i adepti šamanismu ve všech původních kulturách. Hlubokou spirituální zkušenost získáte na cestě k bodu vlastní smrti. Druhou rovinou semináře je porozumění, provázení a pomoc umírajícím, ať už z osobních nebo profesionálních důvodů. V tomto případě se účastníci seznámí s alternativami šamanské cesty a s šamanskou cestou ve dvojici. Třetí rovinou je rovina šamanské práce a pomoc lidem, kteří již zemřeli, resp. jejich duším, které nenašly cestu ven ze středního světa. Seznámíme se s původními technikami indigenních kultur, prozkoumáme krajinu, z níž už není návratu, a společně se prakticky seznámíme s Psychopompo technikou. Zážitky ze semináře vám budou pomáhat při řešení situací s neukončenými vztahy a závazky i při práci se zemřelými, kteří potřebují pomoc při přechodu na druhou stranu.
Seminář je určený jak pro lidi s osobním tak i s profesionálním zájmem o tuto problematiku, důraz je kladen na praktickou osobní zkušenost s tímto tématem prostřednictvím individuálních cest i cvičení ve dvojicích a v celé skupině.

Seminář je určen výhradně pro pokročilé účastníky. Podmínkou účasti je absolvování Základního semináře Šamanská cesta u Iva Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo obdobného semináře u některého jiného lektora (v takovém případě uznání semináře zkonzultujte prosím předem). Před podáním přihlášky si ověřte, zda máte kontakt se svým silovým zvířetem nebo učitelem a zda máte dostatek zručnosti v šamanském cestování.

Lektor: Ivo Musil

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Cena: 3 400 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 900 Kč)

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř. Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Harmonogram: Začátek je v pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, domácí obuv,karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, šátek přes oči, psací potřeby, papír na malování a pastelky nebo barvy a štětec a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/smrt-a-umirani-z-pohledu-samanismu/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/smrt-a-umirani-z-pohledu-samanismu/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..