Když se nad tím zamyslíme, každý náš den je vlastně stvořen z malých i velkých zvyků. Od toho jak vstáváme, kdy si dáme šálek kávy nebo čaje, jakým způsobem pracujeme, co jíme nebo jestli večer jdeme sportovat nebo posedět do hospody… A síla zvyku je obrovská. Když chceme nastartovat nějakou životní změnu, často ztroskotáme. A právě s tím nám mohou pomoci silové předměty, neboli talismany.


nahrávám mapu....

Datum/čas
01.04.2022 - 03.04.2022
18:00

Místo
Jurt Camp Vrábsko Vrábsko
Vrábsko


Česká republika


Síla zvyku a tvorba talismanu

 

Když se nad tím zamyslíme, každý náš den je vlastně stvořen z malých i velkých zvyků. Od toho jak vstáváme, kdy si dáme šálek kávy nebo čaje, jakým způsobem pracujeme, co jíme nebo jestli večer jdeme sportovat nebo posedět do hospody… A síla zvyku je obrovská. Když chceme nastartovat nějakou životní změnu, často ztroskotáme. A právě s tím nám mohou pomoci silové předměty, neboli talismany.

Slovo talisman se odvozuje od arabského “rituál” nebo taky z řeckého “cíl”. Jsou to předměty, které přinášejí svému majiteli štěstí nebo pozitivní energii. A ještě větší sílu mají, když si je sami vytvoříme! 🙂 Na tomto semináři se zaměříme na změnu jednoho svého zásadního zvyku. Ať už tvorbu nového (např. větší sebedůvěra, ranní meditace, chození do přírody, lepší stravování, více radosti či “lehkosti” do života atp.) nebo odstranění starého (např. závislosti, tréma, nechuť vstávat, výbušnost). K tomuto účelu si ze dřeva vyřežeme talisman, který nám bude v našem úsilí pomáhat.

Budeme pracovat na všech úrovních. Nejdříve se poradíme se svými duchovními spojenci a mentálně zformulujeme svůj záměr. Pak budeme pracovat rukama se dřevem, z něhož vyrobíme přívěšek, náušnici, hůl nebo jiný předmět nejvhodnější pro náš záměr. Následně se opět vrátíme k duchovní práci a přivedeme duši silovému předmětu, který tak bude sloužit jako přemostění mezi duchovní a materiální realitou a pomůže nám tak s naplněním záměru.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


S prací se dřevem nemusíte mít žádné zkušenosti a nemusíte ani vynikat zručností. Možná si vás zavolá takový předmět, který vlastně nebude potřebovat další úpravu. A pokud ano, budu vám k dispozici jako řezbář a při práci vám pomohu. Veškeré řezbářské nástroje a materiál budou na semináři k dispozici. Pokud ovšem máte vlastní nástroje, se kterými jste zvyklí pracovat, přineste si je také.

Lektor: Tento seminář vede Aleš Fodor.

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají své silové zvíře či jiného spojence.

Místo konání: Jurt Camp Vrábsko, okres Písek. Seminář proběhne na malebném místě mezi jihočeskými lesy a rybníky, v době jarního rozpuku. Zázemí budeme mít v krásné vytápěné jurtě, a pokud počasí dovolí, budeme co nejvíce venku.

Ubytování a strava: Na místě je možné přespat na karimatce ve spacáku ve společné velké jurtě, ve které bude probíhat seminář. Cena je 200 Kč/noc, tj. 400 Kč za pobyt. (Případně je možné si zamluvit vlastní jurtu, v tom případě si ubytování zajistěte prosím sami přímo na stránkách jurtcamp.cz.)

Je možné si objednat také plnou vegetariánskou penzi za 300 Kč/den, tj. 600 Kč za pobyt (od páteční večeře do nedělního oběda).

Harmonogram: Začátek je v pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Cena: Seminář nyní spouštíme za zaváděcí cenu 2200 Kč, při včasné platbě alespoň 7 dní předem 1800 Kč. Cena s ubytováním a stravou je tedy 3200 Kč, při včasné platbě 2800 Kč.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení dovnitř i na ven, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-zvyku-a-tvorba-talismanu/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..