Záměr je jako maják, který nám zdálky ukazuje cestu k cíli. Čím přesnější a jasnější je záměr, tím méně potřebujeme síly k dosažení tohoto cíle. Při práci se záměrem je důležité být tady a teď, abychom byli plně přítomni na cestě k cíli, abychom byli soustředění, pozorní a vědomí. Pak dokážeme s minimem síly dosáhnout i velkých cílů.


mapa není k dispozici

Datum/čas
24.04.2024
18:00 - 20:30


Síla záměru (online večer)

 

Záměr je jako maják, který nám zdálky ukazuje cestu k cíli. Čím přesnější a jasnější je záměr, tím méně potřebujeme síly k dosažení tohoto cíle. Při práci se záměrem je důležité být tady a teď, abychom byli plně přítomni na cestě k cíli, abychom byli soustředění, pozorní a vědomí. Pak dokážeme s minimem síly dosáhnout i velkých cílů.

Nejmocnějším záměrem a jednou z nejsilnějších hnacích sil v životě je naše životní vize. Zkusíme se podívat, co je naší vizí, a zjistit, které naše záměry jsou s ní v souladu a které nikoli.

Online seminář Síla záměru je součástí cyklu Putování za Sílou, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Držení síly, Síla předků, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Tato setkání budou probíhat v následujících měsících. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a  vaše dotazy.

Lektor:  Ivo Musil

Úroveň: mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu 24.4. od 18 do 20:30 hodin.

Záznam: Z akce vám v následujícím dni (nejpozději do dvou dnů) pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v nadcházejících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Sponzor www stránekTechnické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Pro účast je potřeba mít funkční mikrofon i kameru (pokud nemáte mikrofon a kameru na počítači, je možné se připojit i přes mobilní telefon, kde možnost spustit mikrofon i kameru v naprosté většině případů funguje).

Co si připravit:  zázemí, kde vás nebude nikdo rušit; počítač nebo mobil s připojením k internetu; pohodlné místo, kde si můžete sednout a lehnout; pohodlné oblečení, šátek přes oči, psací potřeby, papír na malování a pastelky nebo barvy a štětec.

Cena: Cena za online večer je 550 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 750 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Bonus: Pokud budete sledovat online večer živě v přímém přenosu, dostanete od nás slevu 100 Kč na příští online večer. Proč? Protože věříme, že každý účastník vysílání obohacuje. Přidává svůj úhel pohledu, sdílí své zkušenosti, klade otázky… Při příští rezervaci stačí do pole „zpráva“ napsat „Odměna“ a cenu vám snížíme o 100 Kč.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-zameru-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..