Na rozdíl od všeobecně rozšířeného mínění je strach něco, co nám pomáhá žít. Kdyby nebylo strachu, asi bychom tu dnes nebyli. Například proto, že nás strach vede k tomu, abychom se rozhlédli, než vstoupíme do silnice.


mapa není k dispozici

Datum/čas
23.02.2022
18:00 - 20:30


Síla strachu (online večer)

 

Seminář jsme dříve realizovali také pod názvem Strach z pohledu šamanismu. Aby byla jasná náležitost k cyklu Putování za sílou, je tentokrát uveden jako Síla strachu.

Na rozdíl od všeobecně rozšířeného mínění je strach něco, co nám pomáhá žít. Kdyby nebylo strachu, asi bychom tu dnes nebyli. Například proto, že nás strach vede k tomu, abychom se rozhlédli, než vstoupíme do silnice.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Pokud ovšem náš strach přeroste a začne nás ovládat, je zle. Život nám pak naopak ztěžuje a brání nám, abychom jej prožívali radostně a naplněně. Bere nám sílu. A čím víc s ním bojujeme, tím víc síly vydáváme a předáváme ji právě strachu, takže sílí. Pojďme se naučit, jak se strachem nebojovat, ale učinit si z něj přítele, který s námi spolupracuje, aby náš život byl lehčí a radostnější.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a  své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) i přes mikrofon.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro ty, kteří mají alespoň základní dovednost šamanského cestování a kontakt se svým silovým zvířetem či jiným spojencem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.

Cena: Cena za online večer je 500 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 700 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/strach-z-pohledu-samanismu-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..