mapa není k dispozici

Datum/čas
29.05.2021 - 30.05.2021
Celý den


Setkat se se svým tělem

V dnešní době existuje bezpočet názorů na to, jak zacházet se svým tělem. Od moderních vědeckých poznatků po komplexní systémy předávané po staletí. Ať už jde o západní medicínu, tradiční čínskou medicínu nebo Ajurvédu, pro člověka může být těžké si mezi nimi vybrat nebo odhadnout, co je pro něj v tu chvíli nejlepší volbou. A proto je dobré si uvědomit, že odborníka, který ví přesně, co naše tělo potřebuje, máme neustále při sobě. A tím je naše tělo samotné. Naše společnost, orientovaná především na formu, degradovala tělo na jakýsi „nosič“ naší osobnosti, nebo na měřítko krásy, podle kterého posuzujeme hodnotu druhých i sebe. Naše tělo je však víc než to. Je to věrný společník, který je tu s námi od začátku až do konce, díky kterému se můžeme aktivně účastnit života v tomto hmotném světě. Je to část Matky Země. Dokáže nám pomoci uvolnit a transformovat to, co je už třeba pustit. A je to také moudrá entita, jejíž stav ovlivňuje stav celé naší bytosti.

Na tomto semináři uděláme přesně to, co slibuje název – setkáme se se svým tělem. Navážeme s ním otevřenou komunikaci, abychom se od něj mohli učit, jak se o to své, konkrétní a jedinečné, tělo starat. Vyzkoušíme několik způsobů, jak se s ním lépe propojit, jak k němu navázat zdravý vztah a jak postupovat v případě zdravotních problémů. Budeme také zkoumat dary, které nám naše tělo přináší, a to, jak se může stát branou pro hlubší propojení se světem.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Lektor: Lenka Daniševská

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha-Vinoř. Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 150 Kč.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení dovnitř i na ven, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte a budete chtít při cestách bubnovat – buben či chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/setkat-se-se-svym-telem/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/setkat-se-se-svym-telem/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz/

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..