O šamanismu koluje mnoho mýtů a zkreslených informací, v mnoha lidech roztáčí slovo šaman bujné fantazie. Šamanismus je přitom nejstarší způsob komunikace s tím, co nás přesahuje, schopnost pracovat se změněnými stavy vědomí.


mapa není k dispozici

Datum/čas
26.01.2023
18:00 - 20:30


Šamanismus (online večer)

 

O šamanismu koluje mnoho mýtů a zkreslených informací, v mnoha lidech roztáčí slovo šaman bujné fantazie. Šamanismus je přitom nejstarší způsob komunikace s tím, co nás přesahuje, schopnost pracovat se změněnými stavy vědomí. Jeho počátky padají do pravěku a je rozšířen v přírodních kulturách celého světa – v obou Amerikách, u evropských severských národů, na Sibiři, v asijských kulturách, v Austrálii… Jeho podstata je vlastní nám všem. Je to způsob porozumění světu, respekt ke všemu, co nás obklopuje a schopnost komunikovat i s „věcmi“, které naše kultura chápe jako neživé.

Na online večeru si povíme více o tom, co je šamanismus doopravdy, kdo jsou silová zvířata a obecně šamanovi spojenci, jak šaman vstupuje do změněného stavu vědomí, aby dokázal komunikovat s „duchy“ či co je horní a dolní svět. A za zvuku bubnu se pokusíme zavnímat „neobvyklou realitu“.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a  vaše dotazy.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Lektor: Ivo Musil

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 650 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/samanismus-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..