Život přírodních obyvatel je pevně spjat s rituály. Slouží k uctění Matky Země, Otce Slunce či čtyř elementů, ale zároveň jsou velmi silným nástrojem ke zkvalitnění vlastního života i životů našich blízkých.


nahrávám mapu....

Datum/čas
18.06.2022 - 19.06.2022
Celý den

Místo
Praha Úvaly K Úvalům 115
Tuklaty


Česká republika


Rituály v přírodě

 

Život přírodních obyvatel je pevně spjat s rituály. Slouží k uctění Matky Země, Otce Slunce či čtyř elementů, ale zároveň jsou velmi silným nástrojem ke zkvalitnění vlastního života i životů našich blízkých.

Na příkladech některých rituálů  šamanských kultur si ukážeme, jak nám rituály pomáhají překonávat překážky a problémy, které způsobují, že naše životy nejsou plné radosti a štěstí. Ukážeme si, jak rituály fungují i jak vznikají a naučíme se, jak vytvářet vlastní nové rituály pro naše konkrétní potřeby.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 300 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Ivo Musil

Úroveň: Zakladní – pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Místo konání: K úvalům 115, Tuklaty (kraj obce Praha Úvaly). Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení dovnitř i na ven, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/ritualy-v-prirode/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..