mapa není k dispozici

Datum/čas
07.01.2021
18:00 - 20:30


Přání duše pro rok 2021 (online večer)

Rok 2020 byl velmi pravděpodobně o dost jiný, než jsme si v jeho počátku představovali. Aby byl ten přicházející naplněný, můžeme se inspirovat u přírodních národů, které hledají pro následující rok či příští období svoji vizi. Tedy to, co si přeje naše duše. Pokud následujeme svou vizi, máme pak jistotu, že jdeme bez ohledu na vnější okolnosti, tou nejlepší možnou cestou.

Abychom prožili i my následující rok v souladu se svou duší, budeme na tomto setkání hledat na šamanských cestách odpovědi na otázky jako například:

  • Čemu se mám v novém roce rok věnovat?
  • Co mám udělat pro sebe, pro své blízké či pro společenství?
  • Jak mám v novém roce žít, aby pro mě byl radostný a naplněný?

Z odpovědí, které dostaneme, se pak pokusíme složit své “přání duše” pro rok 2021.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Online večer je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Jedná se o interaktivní online setkání, kromě informací k tématu budeme šamansky cestovat a  své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) přes mikrofon.

Lektor: Setkání vede šaman Ivo Musil.

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 600 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/prani-duse-pro-rok-2021-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..