Náš vztah k penězům je často ambivalentní. Bud‘ peníze považujeme za něco zásadního či možná až nejdůležitějšího, protože od jejich držení odvozujeme svoji vlastní hodnotu, nebo je vnímáme jako něco neetického a neumíme si o ně říci.


mapa není k dispozici

Datum/čas
09.02.2023
18:00 - 20:30


Peníze jako energie (online večer)

 

Náš vztah k penězům je často ambivalentní. Bud‘ peníze považujeme za něco zásadního či možná až nejdůležitějšího, protože od jejich držení odvozujeme svoji vlastní hodnotu, nebo je vnímáme jako něco neetického a neumíme si o ně říci. Peníze jsou ale jako energie a ta není ani dobrá ani špatná. Záleží jen na tom, zda ji použijeme k něčemu dobrému nebo špatnému. Stejně tak u peněz záleží jen na tom, proč je chceme a nač je použijeme. Na tomto setkání budeme zkoumat, co pro nás peníze znamenají a jak změnit svůj vztah k nim, aby nás měly rády a my mohli žít v dostatku a používat je v souladu s Universem.

Lektor: Ivo Musil

Úroveň: Základní – pro tento seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Sponzor www stránekTechnické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). (Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.) Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 650 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/penize-jako-energie-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..