Šamanský seminář je určen pro ty, kteří si chtějí rozvíjet svoje znalosti v oblasti šamanských postupů a léčení pro sebe nebo pro léčení druhých. Naučíme se, jakým způsobem a bezpečně lze navrátit ztracenou část energie – duše, kterou jsme při např osobním traumatu, nehodě, zneužití, náhlé ztrátě blízkých osob atd. ztratili, vytěsnili a která nám chybí k tomu, abychom byli celiství a zdraví a mohli žít šťastný život. Součástí výcviku bude i očistná potní chýše, Pro tento seminář jsou potřebné jisté zkušenosti ze šamanským cestováním a dobrý vztah se spojenci, silovými zvířaty a pomocníky.


nahrávám mapu....

Datum/čas
21.10.2016 - 23.10.2016
Celý den

Místo
Centrum osobního rozvoje Nesměň Nesměň č.85 Pošta Ločenice Okr. České Budějovice
Nesměň
Jihočeský
37401
Česká republika


Návrat ztracené části duše, seminář s Karlem Fullerem

Během života můžeme v určitých situacích ztratit část své energie, své duše abychom se ochránili před šokem či traumatem. To často vede k našemu odpojení od života a takový traumatický zážitek pak způsobí, že jsme nenaplněni, žijeme bez síly a radosti. Můžeme také mít sklon k určitým nemocem na úrovni těla i psychiky (nízké sebevědomí, deprese, úzkosti, strachy, problém ve vztazích). K těmto traumatům patří úrazy, nehody, prožití katastrof či nečekaných ztrát blízkých osob, případy psychického týrání, sexuálního zneužívání či znásilnění, těžké operace apod.  Vytěsněním těchto věcí sice zabráníme momentální bolesti, ale zároveň tím odstraníme i část naší duše, kterou ovšem pro náš život nezbytně potřebujeme.

Na semináři se účastníci naučí, jak takovouto část naší energie můžeme objevit a bezpečně vrátit zpět. Tento šamanský způsobem navrácení ztracené části duše vede k posílení lidí, kteří prožili takovéto psychické nebo fyzické trauma, což způsobí zlepšení zdraví a kvality jejich života.

Sponzor www stránekSoučástí semináře je i očistná potní chýše.

Pro tento seminář jsou potřebné jisté zkušenosti ze šamanským cestováním a dobrý vztah se spojenci, silovými zvířaty a pomocníky. Pokud si nejste jisti, můžete svoji účast konzultovat s lektorem.

Kontaktní osoba
Linda
Telefon: 603 207 273
Email: info@centrum-nesmen.cz
Www: http://www.centrum-nesmen.cz/kursy/Navraceni-ztracene-casti-duse-Karel-Fuller.html

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..