mapa není k dispozici

Datum/čas
17.11.2021
18:00 - 20:30


Láska, partnerství a sexualita u severoamerických Indiánů (online večer)

Chcete vědět, jak to udělat, aby váš partnerský vztah vydržel s 86% pravděpodobností až do smrti? Přijďte se inspirovat tradičním způsobem navázání partnerství u severoamerických Indiánů.

Na tomto online setkání se naučíme některým podstatným věcem o vztazích mezi muži a ženami, které nám zůstávají v naší kultuře skryté, protože vnímáme svět jinak než přírodní národy.  I my je ale můžeme velmi snadno použít, abychom porozuměli druhému pohlaví a mohli tak velice zlepšit naše partnerské vztahy současné či budoucí. Podíváme se, jak do partnerství promlouvají 4 archetypy žena divoška, žena matka, muž otec a muž vizionář či jak se mění role ženy a muže v průběhu života.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na praktické návody a své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo přímo přes mikrofon.

Lektor: Ivo Musil

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu (st. svátek) od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery (případně přáteli, rodiči apod.), napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 600 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu-online-vecer/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu-online-vecer/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..