nahrávám mapu....

Datum/čas
28.06.2021
10:00 - 17:00

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Láska, partnerství a sexualita u severoamerických Indiánů

Chcete vědět, jak to udělat, aby váš partnerský vztah vydržel s 86% pravděpodobností až do smrti? Přijďte se inspirovat tradičním způsobem navázání partnerství u severoamerických Indiánů.

Na tomto setkání se naučíme některým podstatným věcem o vztazích mezi muži a ženami, které nám zůstávají v naší kultuře skryté, protože vnímáme svět jinak než přírodní národy.  I my je ale můžeme velmi snadno použít, abychom porozuměli druhému pohlaví a mohli tak velice zlepšit naše partnerské vztahy současné či budoucí.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci “Šamanské léto” a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Ivo Musil

Cena:  1 500 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 300 Kč)

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř.

Harmonogram: Seminář probíhá v pondělí od 10 do 17 hodin.

Akce: Pokud přijdete na seminář se svým partnerem/partnerkou, platí pro vás dohromady zvýhodněná cena 2 400 Kč. Do zprávy v registraci napište, že přihlašujete dvě osoby a my vám pošleme údaje s nižší cenou.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv a psací potřeby .

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..