nahrávám mapu....

Datum/čas
07.09.2013
10:00 - 17:00

Místo
Maitrea - Dům osobního rozvoje Týnská ulička 6/1064
Praha
Středočeský kraj
11000
Česká republika


Komunikace se se silovými zvířaty

Svět zvířat nás může mnohému naučit a nabízí nám svůj potenciál. Chceme-li se však od zvířat učit, je dobré nejprve porozumět jejich řeči. Tento seminář Vám pomůže odhalit Vaši vnitřní sílu a schopnosti. Budeme procvičovat komunikaci nejen se zvířaty, ale i sami se sebou.

Popis akce

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Některá velice plodná nebo vynikají odvahou a silou. Další nás mohou naučit hravosti.

V první části se budeme věnovat domácím mazlíčkům. Praktickými postupy, jak „vysílat a přijímat informace“, se vyladíme na vlnu jasné a čisté komunikace.

Naučíme se se zvířaty hovořit, naslouchat jejich ušima, vidět jejich očima a vyladit se na jejich komunikační kanál.

Uvědomíme si sílu a možnosti lidského ducha. Otevřením se komunikaci se zvířaty se lepší i vzájemná mezilidská komunikace.

Ve druhé části se budeme věnovat silovým (divokým) zvířatům. Ukážeme si, jak můžeme probudit jejich vnitřní energii a uvést ji v soulad se svou energií a jak ji využít ve svém každodenním životě.

O lektorovi: Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA … až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu. Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

Kontakt a rezervace:
Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
Čas: 10-17 hod.
Cena: 1 200 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Www: www.maitrea.cz/akce/komunikace-se-silovymi-zviraty

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Další akce:

  • 01.10.2013 – TANEC SILOVÝCH ZVÍŘAT – Velryba
  • 05.11.2013 – TANEC SILOVÝCH ZVÍŘAT – Sova
  • 09.12.2013 – TANEC SILOVÝCH ZVÍŘAT – Vlk

Kontaktní osoba

Telefon:
Email:
Www:

Kategorie: