nahrávám mapu....

Datum/čas
27.11.2021 - 28.11.2021
10:00 - 18:00

Místo
Hoffmanuv dvur Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Kdo jsem aneb zlomit sílu přesvědčení

Toltékové říkají, že po narození procházíme procesem ochočování. Přejímáme vzorce chování i přesvědčení o tom, jak svět funguje, jak se máme chovat, abychom byli přijímáni, i o tom, jací jsme my sami. Naši blízcí, kamarádi, škola, média… všichni nám vštěpují nějaká přesvědčení, nebo také mentální vzorce, stereotypy, programy. Jenže, jak potom v tom propletenci (často i protichůdných) přesvědčení najít své autentické já? Jak vypadá doopravdy naše já ve své plné síle?

Mnoho z našich přesvědčení – a převážně těch, která máme sami o sobě – nejsou pravdivá. Převzali jsme je od rodičů či jiných autorit, některá mohla vzniknout jako reakce na traumatickou událost. Přitom jsou uložena hluboko v našem nevědomí odkud řídí naše vnímání sebe samotných i celého okolního světa. Projevují se pak například prostřednictvím hlásku, který našeptává: Jsem neschopná/ý. Tohle nezvládnu. Tuhle práci miluju, ale neuživí mě. Pro svého ideálního partnera/partnerku nejsem dost dobrá/ý… Přitom ale hluboko v sobě vnímáme své pravé já i svůj potenciál a tento rozpor nám přináší velkou bolest, odcizení, ztrátu síly.

zena

Proto na tomto semináři budeme hledat své autentické já. Nejdříve se naučíme nacházet svá mylná přesvědčení (jakkoli hluboko budou ukrytá) a zpracovávat je. Dále se podíváme, jak předcházet vzniku dalších přesvědčení – tedy, jak posílit důvěru sebe v sama a vyhnout se (byť i nechtěné a dobře míněné) manipulaci ze strany okolí. A na závěr se setkáme se svým pravým autentickým já, abychom poznali jeho sílu i potenciál a mohli se o ně opřít a projevit je i v každodenním životě.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Seminář je součástí volného cyklu „Žít svůj život“, který sestává ze dvou seminářů Kdo jsem aneb zlomit sílu přesvědčení  a Síla celku aneb život v harmonii se Světem.

Lektor: Lenka Daniševská

Úroveň: Mírné pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem. Šamanské cestování se můžete naučit na Základním semináři Šamanská cesta.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha-Vinoř. Na místě je možné po dohodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby a pokud si budete chtít při šamanských cestách bubnovat, svůj buben.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/kdo-jsem-aneb-zlomit-silu-presvedceni/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/kdo-jsem-aneb-zlomit-silu-presvedceni/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: https://www.samani.cz/

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..