mapa není k dispozici

Datum/čas
11.08.2017 - 27.08.2017
Celý den


Hluboké lečivé víkendy v krásné přírodě se šamankou Nyx Lopez

V měsíci srpnu proběhnou hluboké lečivé víkendy v krásné přírodě se šamankou Nyx Lopez. Tento víkend pro ženy, ostatní smíšené pro muže i ženy. A další jiné jednodenní i večerní akce. Jste vítáni, v případě zájmu mě kontaktuje na email:tantramaya@email.cz, tel: 608340011.

Nyx Lopez, duchovním jménem Narayanix, je aztécká šamanka z Mexika, která používá různé dicipliny vedoucí k uzdravení a spojení s vnitřním vedením. Začínala jako misionář v ISKCON – Mezinárodní společnost pro vědomí Krišny. Absolvovala výcvik bhakti a hatha yogy, kundalini a tantra dakini trénink. Pro ašrám pracovala 17 let. Nyx je následovník kurandery Marii Sabiny, která ji učila pracovat s tradičními rostlinami a dělat rituály čištění během ohňových rituálů tzv. Rudé cesty. Šamanka je také Aztéckou tanečnicí a tanečnicí slunce – svými tanci čistí a otevírá portály mezi materiálním a duchovním světem. Jako Sundancera ji zasvětil vůdce Lakotů Crowdog.

Nyx dělá semináře pro rodiče a připravuje je na porod. Pracuje jako Dula a pomáhá porodním asistentkám.

Spolupracuje s fakultou psychologie univerzity v Mexiko City a dělá zde šamanské workshopy.

Je terapeutkou ayurvedských masáží a zabývá se holistickými léčivými lázeňskými procedurami krásy. Krása je zde pojímaná jako otevření portálu naší síly.

Cestuje po světě a o svou moudrost a vzdělání se už podělila s lidmi v mnoha zemích – Mexiku, Americe, Indii, Řecku, Španělsku, Rakousku a nyní v Česku.

Partner www stránek


Objevte extrakty z medicinálních hub ...


Podstatou její duchovní cesty je práce s emocionálními, mentálními, duševními i duchovními procesy, které nám pomáhají se orientovat v moderním životě a integrovat starodávná poznání s novými potřebami k rozpomenutí kdo jsme a k obnovení naší integrity jako lidské bytosti.

Zde film o Marie Sabině: https://www.youtube.com/watch?v=-yGNWBEwvlU

Podrobnosti o programu a workshopech:

Daniela,
+420 608 340 011
email: tantramaya@email.cz

Kontaktní osoba
Daniela
Telefon: +420 608 340 011
Email: tantramaya@email.cz
Www:

Kategorie:

Jeden komentář

Hluboké lečivé víkendy v krásné přírodě se šamankou Nyx Lopez

 1. Milí přátelé, ještě dva týdny máte příležitost potkat se s Nyx – opravdu jedinečnou bytostí, která přináší neuvěřitelně hlubokou moudrost spojenou s velkou láskyplností, pokorou a humorem. Měla jsem možnost poznat její šamanskou práci a hluboce se skláním před touto nevelkou ženou, která je opravdu velkou maestrou. Jak se o ní vyjádřila další úžasná moudrá žena z našeho ženského víkendu : … V mém srdci cítím hlubokou vděčnost za propojení s medicínou srdce jíž je Nix nositelkou.
  Skutečně toto setkání bylo osudové. .. výjimečné. Tato žena je pro mě nositelkou skutečné ženské síly se schopností léčit pouhým slovem . .. cítit tolik něhy, lásky, pokory k životu a Matce Zemi. … úcty k jedinečnosti každé z nás a zároveň vnímat kouzlo a magii vnitřního bojovníka světla, jenž je hluboce propojen s láskou její léčivé esence ženství. ..je velkým Darem.
  Kéž všechny ženy zaslechnou volání své duše a dovolí si zažít “ Božství “ skrze tuto ženu.
  Objímám s úctou a vděčností.
  ❤❤❤Martina Margarita
  A já dodávám, kéž i všichni muži zaslechnou toto volání, protože Nyx přináší hluboké léčení všem a hlavně ! hluboké léčení MEZI muži a ženami, a to všichni TAK MOC potřebujeme ❤❤❤

  S vděčností v srdci, Katka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..