Když máme pocit, že nemáme energii, nebývá ani tak problém s jejím doplňováním, ale s tím, že nám uniká, odtéká pryč. Pokud si svou sílu nedokážeme udržet, je to jako bychom napouštěli bazén, aniž bychom ho zašpuntovali a ucpali díry, které tam jsou od zimy.


mapa není k dispozici

Datum/čas
28.02.2024
18:00 - 20:30


Držení síly (online večer)

 

Když máme pocit, že nemáme energii, nebývá ani tak problém s jejím doplňováním, ale s tím, že nám uniká, odtéká pryč. Pokud si svou sílu nedokážeme udržet, je to jako bychom napouštěli bazén, aniž bychom ho zašpuntovali a ucpali díry, které tam jsou od zimy. Pak bychom napouštěli a napouštěli a napouštěli … a bazén by nikdy nebyl dost plný a my bychom jenom platili za vodu. Proto se tedy nejprve naučíme, jak se silou hospodařit, jak zamezit jejím únikům, jak se chránit a čistit…

Online seminář Držení síly je součástí cyklu Putování za Sílou, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Síla záměru, Síla předků, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na šamanské cesty nebo praktické návody a  vaše dotazy.

Lektor: Ivo Musil

Úroveň: Mírně pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem.

Harmonogram: Online večer probíhá ve středu od 18 do 20:30 hodin. Z akce vám následující den pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v příštích 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). (Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.) Dále je potřeba počítač, mobil nebo tablet s mikrofonem a kamerou.

Cena: Cena za online večer je 550 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 200 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 750 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Bonus: Pokud budete sledovat online večer živě v přímém přenosu, dostanete od nás slevu 100 Kč na příští online večer. Proč? Protože věříme, že každý účastník vysílání obohacuje. Přidává svůj úhel pohledu, sdílí své zkušenosti, klade otázky… Při příští rezervaci stačí do pole „zpráva“ napsat „Odměna“ a cenu vám snížíme o 100 Kč.

Partner www stránek


KRATOM – KOUZELNÁ BYLINA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE


Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/drzeni-sily-online-vecer/

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..