nahrávám mapu....

Datum/čas
23.11.2019
10:00 - 18:00

Místo
Hoffmanuv dvur Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Přijmout sám sebe (aneb setkání s vlastní temnotou)

Přijmi sám sebe aneb setkání s vlastní temnotou…

Nejen pro šamana, ale pro každého dospělého člověka, který chce žít v souladu se sebou a potažmo celým Vesmírem, je prvním krokem k úspěchu přijetí sebe samého, takového, jaký je. Prohlédnutí iluze o sobě samém a spatření se v celistvosti. Jen tak můžeme přestat ztrácet ohromné množství energie každodenním obhajováním a udržováním obrazu o sobě a začít žít skutečný život v souladu se svou duší.

Každý máme své stinné stránky, které na sobě nemáme rádi, které bychom raději neviděli. Ale i ony jsou naší součástí, stejně tak jako ty, které nazýváme dobrými. Bez nich bychom to nebyli my, bez nich nejsme úplní. Právě s těmito stinnými stránkami se na semináři setkáme a přiznáme jim jejich opravdové místo. Šamanismus nám nabízí skvělou možnost podívat se do své Temnoty, poznat ji, přijmout a učit se od ní. Poznat, jaký má pro náš život význam. Setkání s vlastní Temnotou je také skvělým nástrojem pro obraz o aktuálním stavu našeho života i nalezení kroků pro další cestu. Vytvoříme si svůj osobní mýtus, který nám bude návodem, jak svůj život prožít tím nejlepším možným způsobem.

Upozornění: Podmínkou účasti je absolvování Základního semináře Šamanská cesta u Iva Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo obdobného semináře u některého jiného lektora (v takovém případě uznání semináře zkonzultujte prosím předem).

Lektor: Ivo Musil

Cena: 2 800 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 400 Kč)

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/prijmout-sam-sebe/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/prijmout-sam-sebe/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Kontaktní osoba
Jana Hanzlová
Telefon: 777648072
Email: jana@samani.cz
Www: www.samani.cz

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..