Vážení přátelé,

chtěl bych s Vámi sdílet poselství ducha tabáku a zpráv od předků z malé ceremonie pořádané večer na oslavu Rovnodennosti 20.3.2020. Na skromné, ale intenzivní tradiční Mayské ceremonii posvátného ohně jsme pronesli modlitby za naše rodiny, za naše přátelé, za náš národ i za celé lidstvo. Na celém světě tu noc zaplály ohně a za zazněly podobné modlitby a přání, abychom tuto náročnou dobu přežili, abychom se z ní poučili, abychom vytvořili nový svět.

Rovnodennost je den velké harmonie a energetické rovnováhy, ovšem tentokrát se ceremonie nesla v energii dne 11 Kame, v energii smrti a znovuzrození, v energii nesouladu, ukončování všeho starého, aby se mohl vytvořit prostor pro to nové. Jen když opustíme ty staré touhy, myšlenky, zvyky, závislosti, vzorce chování a pouta, pak se teprve můžeme osvobodit a pustit do života nové příležitosti, bytosti a zkušenosti.

Tón 11 je energií nesouladu, disonance, disharmonie. Právě takové jsou nyní naše životy. Oddělenější, izolovanější. Procházíme obdobím, kdy musíme být jen se svými nejbližšími, se sebou samými. Vnímáme nejen to, co nás spojuje, ale to v čem se navzájem odlišujeme. V bezprostřední blízkosti i v samotě vyplouvají na povrch emoce a pocity, na které jsme neměli dříve čas a prostor. Byli jsme příliš pohlceni stereotypem všedního dne, povinností a každodenních starostí.

Nyní máme čas si uvědomit, co potřebujeme, po čem toužíme, vzpomenout si na naše touhy a vize. Pokud je nemáme, můžeme se otevřít vizím novým. Indiáni tomu říkají Vision Quest. Období izolace, zvnitřnění, hledání ve svém nitru. Také vnímáme svoje individuální potřeby, sny a touhy, které se postupně ztratili v každodenním kompromisu, v iluzorním každodenním Krysím závodu za ziskem. V našich „nedobrovolných“ ponorkách zjišťujeme, co nechceme, co s námi nesouzní, co nám na sobě i na druhých vadí. To vše je důležité si teď uvědomit, zapamatovat, případně zapsat, hlavně to zažít.

Musíme se od všech a ode všeho nejprve odpojit. Musíme si uvědomit a představit si, jaký život si přejeme začít žít. Starý svět se pomalu bortí. Po krizi nebude lépe. Bude jinak. Vše bude tak, jak si to dnes dokážeme představit. Teď je ten čas začít snít nový osobní a individuální sen, své nové osobní vlákno reality.

Až každý utkáme své vlastní, individuální vlákno reality, pak se teprve můžeme všichni znovu spojit. Sjednotit. Zharmonizovat. Období izolace vystřídá nové sdílení našich společných snů, spřádání společných vzorů, ze který utkáme novou realitu, nový svět, novou Mayu. Bude to pořád snový a iluzorní svět, ale věřím, že bude krásný, plný lásky, sdílení, spolupráce a hojnosti. Bude v něm prostor, aby se všechny duše mohly seberealizovat, učit se, hrát si, experimentovat. Seberealizovat se podle vlastních záměrů a pro dobro společnosti. Je konec hry podle starých pravidel, které nám někdo vnutil.

Vše, co se nám nyní děje, je manifestace našich nejvnitřnějších přání. Je to odraz kolektivního podvědomí v Matrixu. V souladu s přírodními a kosmickými zákony se nám děje jen to, co si přejeme, respektive co si přeje kritická většina. Starý svět se hroutí. Ovšem nebylo naše přání právě ten starý svět, starý Matrix ukončit? Nepřáli jsme si, aby se Mayské proroctví naplnilo. Aby skončil svět, tak, jak jej známe?

Právě teď se to děje. Změna nastala. Ekonomové se shodují, že až zvládneme krizi epidemie a krizi ekonomiky, tak svět už stejně nebude jako dřív. Musíme hledat nové cesty, nové formy, nové vize, nové způsoby života. Musíme teď čelit novým výzvám, takovým, jaké mnozí v životě ještě nezažili. Přichází k nám změny, které mnohým znemožní pokračovat v životě, na který byli zvyklí. Nový rok (podle Mayů od 16.2.2020) je ve znamení 8 Noj, ve znamení zúročení veškeré moudrosti, vědomostí a poznání, které se nám dostalo. Využijeme vše, co jsme se naučili, abychom přežili, abychom se posunuli, abychom začali pořádně žít.

Přišla k nám také Smrt. Pokud věříte, že Vaše duše je věčná, pak se nemusíte Smrti bát. Přesto můžete zůstat pokorní. Můžete si přát ze všech sil, abyste na této planetě a v současném těle ještě zůstali. Smrt je velká výzva, je to velká Zkouška. Smrt na naší planetě každý den prověřuje všechny živé tvory, zda jsou dostatečně silní a odhodlaní přežít. Platí to pro rostliny, pro zvířata i pro nás, pro lidi. Jakkoliv jsme se naučili Smrt z našich životů vytěsnit, historicky tady vždycky byla. Jen pár set kilometrů od nás se se Smrtí setkávají lidé denně. Ve válkách, v úprku před válkou, v nouzi o jídlo a vodu, bez zdravotní péče, v boji o přežití v diktátorských režimech. Nyní ji máme před našim prahem. Bude nás zkoušet, bude nás testovat. Pouze ti silní a odvážní projdou a zůstanou posíleni. Takto to vždy bylo, takto to bude. To je zákon přírody.

Budeme proto potřebovat sílu a pokoru, budeme muset sklonit hlavy, abychom prošli uchem jehly. Musíme projít Branou, která nás přinutí opustit vše, co již nepotřebujeme, co nás zatěžuje, co nám nepřináší lehkost a svobodu. Poděkujme proto za všechnu hojnost a za zkušenosti, kterých se nám dosud dostalo. Poděkujme našim učitelům, průvodcům, přátelům, rodině za všechnu podporu a učení.

Předkové mne ujistili, že na všechny nové výzvy nebudeme sami. Naučíme si pomáhat navzájem, podporovat se. Dnes sami svým způsobem rozhodujeme, kdo a co přežije. Bude to Váš oblíbený pekař, anebo supermarket? Bude to místní farma s kvalitními potravinami, anebo si raději našetříte více na další dovolenou v cizině? Pomohou nám také ti nejbohatší a nejmocnější. Možná ne z čiré solidarity, ale minimálně protože se budou snažit zachovat a zachránit starý svět. Svět peněz, otrokářské ekonomiky, kontroly a manipulace. Otevřou nám své sýpky v touze ten svět zachránit. Podpoří nás naši předkové. Musíme se ale ztišit, meditovat, otevřít se intuici, abychom jejich rady zaslechli.

Starý Matrix se tentokrát už nenávratně rozpadá. To jsme si přeci mnozí přáli… Epidemie korona-viru vše pouze urychluje a zviditelňuje. Virus je vlastně jen určitá forma informace. Napadá staré a dnes již nefunkční ekonomicko-politické systémy. Pokud vnímáte naši planetu, Gaiu, jako jednotnou, geniální a inteligentní, a především živou bytost, žijící v dokonalé rovnováze, pak nemůžete vnímat cokoliv, co se na této planetě děje, jako něco špatného. Viry jsou informace, nástroje planety Gai, nástroje, které nám mají pomoci se změnami, které bychom sami nedokázali. Mikroskopické viry – informace nutí vlády přijímat opatření a rozhodnutí v míře, které tento svět od druhé světové války nezažil. Nutí nás ke změně způsobu života. Nutí nás všechny vyjít z komfortní zóny. Nutí nás pohnout se z místa…

Ruku na srdce, kdo si v poslední době nepřál zpomalit, být více s rodinou, trávit více času v přírodě a méně času v nákupních parcích či v hospodě? Kdo si přál razantní změnu? Konec starého Matrixu? Vymanění se z ekonomického zotročení? Kdo si přál více svobody a pohody? Teď se nám to děje. Změna. Možnost začít jinak, žít jinak, tvořit jinak. Učíme se pracovat z domova. Učíme se solidaritě. Učíme se rozpoznávat Pravdu. Učíme se žít v přítomnosti, v tady a teď. Nevíme, co se bude dít zítra, za týden, za měsíc. Můžeme si to ovšem představit. Vysnít. Vytvořit.

Od Mayských stařešinu mám zatím jen málo informací, ale říkají, že vše bude dobré. Neříkají, že naše životy budou pohodlné a předvídatelně bezpečné, jako dříve. Říkají jen, že to přežijeme. Měli bychom se tedy zbavit nejvíce nebezpečného a nejzákeřnějšího viru – strachu. Byl to nástroj, který nás formoval, pomocí kterého nás mocní snadno ovládali. Musíme si vzít zpátky svou Moc, svou Sílu. Pak přestaneme být ne-mocní. Přestaneme být nemocnými bytostmi. Nemocnou civilizací.

Naše Gaia je nesmírně inteligentní a neseslala na nás žádní morové rány. Poslala nám virus, který nám pomůže zhroutit starý systém. Poslala nám jej, protože si to v hloubi duše přejeme. Už nechceme žít ve starém Matrixu. Ve strachu. V moderním otroctví… Proto se NEBOJÍM o svůj život. O své přežití. Ani o Váš život. Naopak. Těším se, že teprve teď začnu žít naplno. Všichni začneme. Vzpomeňte si na všechny skvělé začátky. Vzpomeňte si na své první zamilování, první bydlení, první úspěchy. Čekají nás nové Časy, nové Začátky. A neseme si s sebou do nich spoustu zkušeností. Tento rok je předurčeno, že je opravdu využijeme naplno.

Více nevím, více zpráv zatím nemám. Mám jen Naději, že nás tyto zkoušky nasměrují na správnou cestu. Jakmile budu mít více informací, více vizí, více proroctví od Mayských stařešinu, rád je opět nasdílím… Děkuji za vše. Maltijox.

Buďte zdrávi.
Buďte silní.
Buďte odvážní.
Buďte otevřeni.
Buďte pokorni a laskavi.


Partner www stránek
Objevte extrakty z medicinálních hub ...

Patrik

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..