Základy šamanského léčení  


nahrávám mapu....

Datum/čas
12.08.2017 - 13.08.2017
Celý den

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Podmínkou účasti je absolvování základního semináře Šamanská cesta u Ivo Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo po konzultaci s Ivo Musilem obdobného semináře u některého jiného lektora.

Důležitou součástí práce léčitele je také etika a zodpovědnost. Na semináři se podíváme, jak k nim přistupuje šamanismus. V naší kultuře se nám totiž snadno může stát, že místo toho, abychom klienta léčili, s ním často nevědomky manipulujeme nebo ho i zneužíváme. Na semináři si tedy ověříme, jak na tom jsme a co dělat, abychom se tomu vyhnuli. Budeme také zkoumat, jak můžeme vytvořit pro klienta bezpečný prostor a jak vyvolat a udržet jeho důvěru, která je předpokladem úspěšného léčení. Naučíme se několik diagnostických technik a způsobů práce s vlastními spojenci pro léčení klienta. Také se podíváme, jak při práci léčitele udržet energetickou rovnováhu mezi dáváním a přijímáním.
Další části cyklu Léčení v šamanských kulturách jsou Extrakční léčba, Smrt a umírání z pohledu šamanismu a Návrat ztracené části duše.
Začátek je v sobotu v 10 hodin a v místě semináře je možné za malý poplatek i přespat ve vlastním spacáku.

 

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení, šátek na zakrytí očí, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby, buben a chřestidlo a také jakékoliv předměty, které používáte při šamanské práci.
Cena: 2 600 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 200 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu.

Tento seminář si můžete vybrat v rámci akce Šamanské léto jako jeden ze tří seminářů za celkovou konečnou cenu 5 500 Kč, pokud je zaplatíte najednou. Na tuto cenu se nevztahují další slevy. Podrobnosti v aktualitách.

Lektor: Ivo Musil

 

Kontaktní osoba
Silvie Kovářová
Telefon: 731173591
Email: silvie@samani.cz
Www: www.samani.cz

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *