nahrávám mapu....

Datum/čas
02.02.2018 - 04.02.2018
17:00

Místo
Praha Praha
Praha


Česká republika


Podmínkou účasti je absolvování základního semináře Šamanská cesta u Ivo Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo po konzultaci s Ivo Musilem obdobného semináře u některého jiného lektora.
Datum: 2. – 4. února 2018 (Pá – Ne)
Místo: Praha
Lektor: Ivo Musil
Info a přihlášky: Jana Kamínková, jana@samani.cz, +420 777 648 072
Cena: 3 200 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 700 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu
Traumatický zážitek, který zažijeme během svého života, vede ze šamanského pohledu častokrát ke ztrátě části duše. Při tomto zážitku se jedna nebo více částí mohou od nás odpojit, abychom dokázali přežít šok. Někdy se tyto části nevrátí nazpět spontánně, samy od sebe. Potom můžeme mít pocit, že jsme neúplní, že nejsme celí, že jsme jakoby odpojení od sebe a svého života. Účastníci se na semináři naučí, jak šamansky zacházet s tímto problémem. Dozvědí se o příčinách ztráty části duše a prostřednictvím vlastní zkušenosti se naučí, jak lze ztracenou část duše najít a přinést ji zpátky tomu, komu patří. Široký prostor bude věnován praktickému použití této prastaré, unikátní metody. Ukážeme si, jak se dá pomoci lidem, kteří prožili katastrofy, nehody, nebo se stali oběťmi zločinů a násilností (i sexuálního a jiného zneužívání), i těm, kteří jsou po těžkých operacích nebo jiných zákrocích, působících šok fyzickému tělu. Obecně řečeno, účastníci semináře se naučí, jak lze šamansky pomoci lidem, kteří prožili psychické a fyzické trauma, ať v prenatálním období, v dětství, mládí či dospělosti.

Seminář je určen výhradně pro pokročilé účastníky, kteří chtějí šamansky pracovat pro druhé. Před podáním přihlášky si ověřte, zda máte kontakt se svým silovým zvířetem nebo učitelem a zda máte dostatek zručnosti v šamanském cestování.

Další části cyklu Léčení v šamanských kulturách jsou Základy šamanského léčení,Extrakční léčba a Smrt a umírání z pohledu šamanismu.
Začátek semináře je v pátek v 17 hodin.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení, šátek na zakrytí očí, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby, buben a chřestidlo a také jakékoliv předměty, které používáte při šamanské práci.

Kontaktní osoba

Telefon:
Email:
Www:

Kategorie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.