Keltský šamanismus 


nahrávám mapu....

Datum/čas
23.08.2017 - 24.08.2017
Celý den

Místo
Hoffmanův dvůr Vinořské nám 34
Praha 9 Vinoř


Česká republika


Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Seminář je úvodem do keltské spirituální a léčitelské tradice. Vychází z práce a seminářů Toma Cowana (www.riverdrum.com), který se věnuje keltské spiritualitě jako uznávaný historik i jako šaman. Na semináři se seznámíme s keltským energetickým systémem, setkáme se osobně s jejich bohy, naučíme se některým způsobům léčení a pokusíme se nalézt vlastní cestu ke stavu harmonie, který Keltové nazývali ‚an síth‘.
Také se vydáme za našimi keltskými předky a budeme pravděpodobně pracovat i venku, na některém z míst, kde kdysi prováděli rituály keltští šamané.
Začátek je ve středu v 10 hodin a v místě semináře je možné za malý poplatek i přespat ve vlastním spacáku.

 

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení, šátek na zakrytí očí, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.
Cena: 2 600 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 200 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu.

Tento seminář si můžete vybrat v rámci akce Šamanské léto jako jeden ze tří seminářů za celkovou konečnou cenu 5 500 Kč, pokud je zaplatíte najednou. Na tuto cenu se nevztahují další slevy. Podrobnosti v aktualitách.

Lektor: Ivo Musil

 

 

Kontaktní osoba
Silvie Kovářová
Telefon: 731173591
Email: silvie@samani.cz
Www: www.samani.cz

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *