Zveme Vás na oslavu tradic Zimního Slunovratu v duchu našich předků prostřednictvím ceremonie Mayského Posvátného Ohně.

Skrze energii rituálu se dostaneme za hranice našeho všedního, mechanického času, do Posvátného Času, kdy se mohou dít zázraky a velké léčení, do posvátého času Kračunu.

Více informací také na: https://www.facebook.com/events/1230056150472571/

Kračun je starý slovanský svátek, kterým naši předkové zažehávali ohně, aby prosvětlili nejtemnější noc v roce. Noc, kdy umírá Slunce, aby se mohlo zrodit nové.  Kořeny našich místních tradic byly již dávno zpřetrhány, avšak díky učení národů, které si udržely spojení s předky a s přírodou můžeme tyto tradice u nás znovu obnovovat. Ceremonie posvátného ohně jsou pro Maye dodnes největší medicína a slouží k pozvednutí vědomí člověka, k léčení těla i ducha. Propojíme se se všemi živly, s energiemi 20-ti znamení Tzolkinu, ze kterých je utkán vesmír a spojíme se sami se sebou a s našimi předky. Ceremonií Vás bude provázet Mayský Strážce Dne Patrik Josífko a Eva Grűnbergerová.


Sponzor www stránek

V den Slunovratu se propojíme s energií dne 10 KAME (smrt, transformace), vzpomeneme si na předky a budeme se modlit k nim a za ně. Předkové nás mohou vést životem tak, abychom mohli těžit z jejich moudrosti a vhledu. Opustíme staré energie a vztahy, které nám již neslouží, abychom vytvořili prostor pro vše nové.

Více informací o energii dne a o mayské spiritualitě najdete na:
http://www.mayskystromzivota.cz/tzolkin-online/20171221/

Veřejná ceremonie ohně začíná cca v 18:00 večer (není třeba rezervace).
Doporučený doborovolný příspěvek na obětiny 150 Kč.
Místo: areál u Klubu Hlubina, Oblast Dolních Vítkovice, Ostrava

Srdečně zve Eva a Patrik

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *